- Reklama -

Objevte aviváže Silan Suprême!

Author

Categories

Speciální vůně vytvořené francouzskými parfuméry dokonale provoní celý šatník a nádech romantické Francie pocítíte na každém kroku. Špičková technologie Double-Cap dodá oblečení neodolatelnou svěžest, která vydrží déle než kdykoli předtím. Vůně se totiž začíná postupně uvolňovat v láhvi, následně se rozvíjí při praní i sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Kromě toho obohacené krémové složení Crème-Care pečuje o jemnost vláken oblečení, chrání jejich strukturu a zajišťuje jim tak prvotřídní péči.

Značka Silan Suprême nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také rozšířeným portfoliem o další příjemnou novinku. Aviváž Silan Suprême Pleasure je inspirována lehkostí a květinovou svěžestí. Při nošení oblíbeného oblečení můžete pocítit krémové tóny santalového dřeva v kombinaci s vůní růží a hrušky. Toto neodolatelné spojení příjemně provoní celý šatník a zpestří každý váš krok.

V nabídce Silan Suprême jsou i nadále dostupné tři varianty: Silan Suprême Romance je se svým romantickým nádechem vhodná pro milovnice květinových vůní. Spojuje v sobě vůni z růžových růží, bílých květů a svěžích ovocných tónů. Silan Suprême Glamour zaujme příjemnou svěží vůní, která je tvořena směsí ovocných tónů, ušlechtilých dřevitých prvků a pižma. Silan Suprême Elegance vyniká – jak už říká její název – elegantní vůní, jejíž základ tvoří spojení květin, ovocných tónů a směsí neodolatelných exkluzivních parfémů.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share