- Reklama -

Vybíráme náhrdelník a přívěsek

Author

Categories

Každá žena by se měla cítit krásně. Některým ženám stačí se moderně obléci a šperkům nepřikládají velkou váhu. Jiné ženy milují šperky, a chtějí tak podtrhnout svůj půvab a eleganci. Věřte, že takový správně vybraný náhrdelník udělá s vaší krásou a půvabem divy. Nezáleží, zda máte krátké vlasy nebo dlouhé, nosíte raději halenky s výstřihem nebo nikoli, každé ženě udělá radost šperk. Nechte se inspirovat a udělejte si radost výběrem náhrdelníku nebo jen přívěsku pro vaši krásu.


Přívěsky a náhrdelníky ze zlata

Zlaté náhrdelníky jsou chloubou každé ženy. Pokud máte rády čistý styl, máte na výběr z náhrdelníků osázených čistými diamanty, pokud raději volíte zlato ve spojení se drahými kameny, máte na výběr širší možnosti. Rubíny, turmalíny, akvamaríny a mnohé další, krásně podtrhnou váš půvab a pokud sladíte barevný tón šperku s barvou vašich očí, budete vypadat dokonale. Barevné složení náhrdelníku s akvamarínem, turmalíny a diamanty budou skvělou volbou v případě, že máte rády barvy. Ráda nosíte barevné halenky a blůzky, tento náhrdelník je ten pravý pro vás. Perly bílé a černé ve spojení s rubíny jsou jasnou klasikou. Můžete je nosit ke slavnostním příležitostem, ale také běžně do práce. Úspěch je zaručen. Náhrdelník s diamantem může být i skvělým dárkem třeba k výročí, narozeninám nebo promoci.

Přívěsek jako solitér

Přívěsky jsou velmi oblíbenými šperky, a to především, protože se dají různě kombinovat a nosit nejen na krku, ale také na ruce, na náramku. Můžete vybírat z bílého zlata, žlutého nebo červeného. Červenému zlatu se také říká růžové. Přívěsek s diamantem může být jako solitér, nebo na oušku, napevno na řetízku, ale také s bočními kameny.

Medailonek, když vybíráte přívěsek jako dárek

Pokud chcete obdarovat vaši kamarádku nebo třeba maminku, dceru, vnučku, skvělou volbou, jak darovat šperk, je právě přívěsek. Stačí se jen naladit na vkus obdarované a její preference. Když je osoba třeba vášnivá golfistka, skvělým dárkem může být zlatý medailonek s vyrytou postavou hrajícího golfisty. Mezi přívěsky vedou s drahými kameny, ale také přívěsky ve tvaru srdce, křížku, motýlů nebo klasických kulatých.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share