Ve vzduchu je cítit napětí, že by se dalo krájet. Adrenalin koluje v žilách a vy se těšíte na svůj první, nebo už několikátý sjezd. Kdo nevyzkoušel řádit na kole GT, neví, co je to pořádná jízda pod adrenalinem. Pot, krev a slzy, ale ty štěstí, zažijete pouze na kolech stvořených k závodění. Nechte se inspirovat a třeba i vy propadnete tomuto úžasnému sportu, který ale občas bolí.

Trocha historie

Na počátku zviditelnění jízdních kol řady BMX stáli dva úspěšní muži. Gary Turner a Richard Long, kteří dali impuls pro vznik kol řady GT. Díky těmto dvěma nadšencům do cyklistiky si nyní můžeme užívat sjezdy. Později vyvinuli řadu kol s designem do „trojúhelníku“, kde ve finále získali zakázku na uhlíková kola superbike. Společnost GT se především dostala do povědomí inovacemi v konstrukcích řady BMX a dala vzniknout konstrukci rámu kola s pevným sedlem. Vše to ale začalo v garáži, kde Gary pro svého syna, který závodil, svařil pořádný a kvalitní rám, aby se pod tíhou skoků a závodění, nelámal.

Jednička na trhu

Kola GT patří již několik let na trhu mezi špičková kola pro sjezdy. Jsou to kola, která jsou prostě stvořená na sjezdy a řádění v terénu, nezaleknou se kamení, štěrku nebo kořenů stromů. Kdo jednou zakusil sjezd na tomto typu kola, ví, že už jiné nechce. Kola GT pomáhají závodníkům zdolávat jejich limity a posouvat je kupředu. Díky precizně propracovaným rámům, za která se kola GT pyšní, odpružené nebo celoodpružené kostře kola si nemůžete svůj sjezd neužít.

GT Avalanche

Tato značka nabízí své dokonalé rámy již více než 20 let. A těchto 20 let špičkové kvality si našlo své spokojené zákazníky. Prověřená technologie s důrazem na práci na detailech při vytváření sjezdového kola dala vzniknout právě značce GT Avalanche.

GT Aggressor

Tato velmi výkonná kola vám zajistí, že si své sjezdy v těžkém terénu maximálně užijete. Díky velmi koncertovanému řízení, odolnosti a pohodlí zvládnete vše, co v jízdě budete chtít. Výhodou kola GT Aggressor je, že s kolem můžete v klidu jezdit po městě, cyklostezkách nebo i náročnějším terénu hor a lesů. S tímto kolem zvládnete opravdu vše, co budete chtít.