Zajímavostí, kam vyrazit na výlet, je v Česku celá řada. Vyrazte do krásné přírody Krkonoš, kde vás čeká spousta zážitků. Restaurace je spojená s hotelem, můžete se tak nechat rozmazlovat skvělým jídlem během dovolené v zajímavé lokalitě. Top restaurace na horách vás okouzlí.

Krásné Krkonoše

Pokud byste rádi poznali krásu Krkonoš, pak neváhejte vyrazit na Benecko. Mezi Vrchlabím a Jilemnicí se nachází top restaurace na horách, díky přilehlému hotelu si zde můžete užít několikadenní dovolenou. Restaurace je vybavena moderní kuchyní, přičemž vyniká špičkovým servisem a příjemnou atmosférou. Navíc disponuje otevřenou kuchyní, můžete tak sledovat, jak vaše jídlo vzniká pod rukama zkušených kuchařů.

Perfektní jídlo

Kromě profesionálních kuchařů jsou pro špičkový výsledek, který potěší vaše chuťové buňky, klíčové suroviny. Restaurace proto využívá denně čerstvé suroviny, přičemž mnoho z nich pochází od lokálních dodavatelů. Díky kvalitním přísadám, bez zbytečných příměsí a polotovarů, se můžete těšit na lahodná jídla. Ta jsou připravována dle tradičních receptur, přičemž jsou přenesena do moderní prezentace a příjemně překvapí. Svůj den můžete začít třeba skvělou snídaní, či dorazit na oběd, večeři nebo si zpříjemnit den domácí zmrzlinou z lokálních surovin.

Kapacita restaurace

V restauraci na Benecku je možné připravit tabuli pro 4 až 80 osob. S využitím venkovní terasy je pak kapacita zvýšena až na 120 osob. Nejenže tak pro vás vždy bude místo, ale hlavně můžete prostory využít třeba pro oslavu, svatbu či firemní akci. Pokud si přejete soukromí, můžete využít uzavřeného salonku až pro 40 osob. Prostory se skvěle hodí pro různé společenské události.

Benecká restaurace vás okouzlí skvělým jídlem, ovšem objevovat toho v okolí můžete mnohem více. Neváhejte a vyrazte do Krkonoš.