Máte v rodině vytoužený přírůstek, který se chystá oslavit své první narozeniny, ale nevíte, co miminku darovat? Máme pro vás osvědčené tipy!

Máte v rodině vytoužený přírůstek, který se chystá oslavit své první narozeniny, ale nevíte, co miminku darovat? Na hračky je moc brzy (a stejně jich už teď má dost) a vy byste raději sáhli po něčem praktickém, ale přesto originálním? A co tahle nějaké oblečení? Jako třeba vtipná trička pro děti nebo i taková vtipná body s potiskem.

Oblečení není nikdy dost

Možná se vám na první pohled zdá darování oblečení jako fádní nápad. Navíc, málokdo má rád měkké dárky. U miminek ale myslete na to, že hračky ještě neocení a různé zábavné a vzdělávací miminkovské pomůcky už pravděpodobně má. Čeho ale nemůže mít nikdy dost, je právě oblečení. Zaprvé z něj hrozně rychle vyroste, zadruhé do něj pořád špiní a zatřetí ho v důsledku druhého musí maminka pořád převlékat a nestačí všechno prát.

Panenky, vláčky a stavebnice tedy určitě nechte až na další rok. A zvažte praktický dárek, který ocení miminko,protože mu bude hezky pohodlné, i maminka,protože jí ušetří práci.

Vtipná body pro miminka

Jistě, dětské body nemusí být nutně vtipné, ale zase na druhou stranu tím váš dárek jasně odlišíte od obyčejných body, které už má miminko ve svém šatníku habaděj. Samo o sobě miminko potisk pravděpodobně nedocení, ale jeho okolí zaručeně pobaví a obdarovaný se po letech (až se uvidí na fotkách) také možná zasměje (nebo vám aspoň pěkně poděkuje). Ostatně představte si, že se zastavíte nad kočárkem s dítětem své kamarádky, které má na bodýčku třeba nápis „Samozřejmě, že jsem frajer! Viděl jsi někdy mého tátu?“…nerozesmálo by vás to? Nudná body tedy nechte ležet v obchodě a podívejte se raději na ta s trochou humoru.

Vtipná trička s potiskem

A když už jsme u toho dětského oblečení, nezapomeňte ani na vtipná trička s potiskem. Můžou být skvělým doplňkem k výše zmiňovanému bodýčku, nebo poslouží jako samostatný dárek. Sourozencům můžete navíc darovat podobná trička v odlišných barvách, nebo se dokonce můžete při obdarovávání zaměřit i na rodiče a pořídit set vtipných triček pro maminku i dítě. Pobavit samotnou maminku i její okolí může například potisk „Potřebuju kofein“ a „Jsem důvod, proč máma potřebuje kofein“.

Frajerský dudlík

Dopřejte mamince oslavence chvilku klidu a jemu zase pohodlné žužlání. Poohlédněte se po nějakých dudlících, které může mít maminka stále někde po kapsách a v tašce. Nestane se jí pak, že ve chvíli, kdy bude dudlík nejvíce potřebovat, nebude jako na potvoru nikde k nalezení. Nalezete taky různá vtipná provedení a designy, se kterými může miminko vypadat jako učiněný frajer.

Čepičky pro miminka

Pokud se vám vtipná trička, dětská body ani dudlíky nelíbí, nebo vám přijdou až moc obyčejná, můžete sáhnout po miminkovské čepičce, která ochrání před nastydnutím tu malou hlavičku plnou skvělého potenciálu, nápadů a snů. Opět seženete i čepičky s vtipným potiskem, které se zcela odliší od ostatních.