- Reklama -

Mokré nečistoty, vlasy i chlupy dostanete z podlahy v jednom tahu!

Author

Categories

Říká se, že v jednoduchosti je krása a my doplníme, že v jednoduchosti je i síla. Například jednoduchý úklid může přidat na kráse vašeho domova a vám nevezme sílu, naopak – takový úklid vám sílu opět vrátí! Podlaha potřebuje průběžně umývat kvůli tomu, aby ponožky nebyly zespodu špinavé, abyste si nenašlapali drobečky a smítka. Děti a mazlíci přinášejí ještě více prachu i chlupů. Pokud máte doma mop nebo vytíráte s hadrem a kýblem, je více než pravděpodobné, že v drtivé většině případů před vytíráním musíte podlahu i vysát či alespoň zamést. Také ale můžete vědomě ušetřit čas i potřebnou energii na další aktivity, které jsou pro spokojený život nezbytné – například, kdy jste si naposledy sedla s knihou, udělala si wellness večer nebo se opravdu v klidu najedla?    

 Možná jste to doposud nevěděla, ale existuje úklidová parťačka, která to špinavé podlaze natře v jednom tahu. Podlahová myčka FC 7 vybojuje vaše bitvy s nečistotami. Některé dny se vám možná stane, že ji pomalu nedáte ani z ruky. Tato šampionka je vyzbrojena inovacemi, které šetří spotřebu vody – i přesto že vždy vytírá vodou čistou. Navíc se obejdete bez předchozího vysávání či zametání podlahy.

AKU podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Díky speciálním filtrům bezchybně zachytí vlasy i chlupy. Už jen díky této inovaci ušetříte polovinu času. Zřízení nemusíte nijak tlačit, jen korigovat směr, vše ostatní udělá myčka za vás. Mnohdy je tak pohodlné, když nejste na všechno sami.

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. Se zaschlými či odolnějšími nečistotami si poradí funkce BOOST. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů. Podlahy jsou po použití FC 7 Cordless o 20 % čistší oproti použití běžného mopu.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90° a čistit tak podlahy i pod nábytkem. Využijete ji na všechny tvrdé podlahy.

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžete vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

Pořiďte si výhodný balíček aku tyčového vysavače (VC 6 Cordless ourFamily nebo VC 7 Cordless yourMax*) s vysavačem na okna WV 6 Plus Multi Edition za 1 Kč.**

Více informací zjistíte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share