- Reklama -

Starý „peršan“ dodá bytu na šarmu. Vhodné čištění koberců dovolí pořídit i bazarový kousek

Author

Categories

Zhlédli jsme se ve starých pražských bytech, jež oplývají stylovými doplňky? Dnes vám poradíme, jak do interiéru dostat vzácný perský koberec, aniž byste za něj utratili roční plat. Existuje totiž levnější varianta, jak se stát stylovým a hřát si nohy o tento překrásný kousek. Dnes si řekneme něco o pořízení bazarového kousku a následném čištění koberců.

Bazarové hody

Recyklováním starých kousků šetříme přírodu a možná i proto se stal bazarový prodej tak oblíbeným. Hlavní, co za jeho oblíbeností stojí v Česku je jistě získání vysněné věci za podstatně nižší cenu. Toužíte celý život po kvalitním překrásném perském koberci, ale spoléhat se na větu „až jednou budou peníze navíc“ už se vám nechce? Sáhněte po bazarovém kousku! I když se vám při představě zaneseného koberce u vás doma ježí chlupy, zkuste přesto hledat. Nebojte. Žádné cizí vlasy nebo bakterie se k vám domů nedostanou.

Jako ze škatulky

Představu starého koberce nemá nikdo rád. Všechno, co se s ním a na něm mohlo léta dít, nepotřebujeme přinášet k nám domů. Než takový kousek pořídíte, ověřte si, zda není na žádném místě propálený od cigaret nebo třeba jinak mechanicky zničený. Pokud se ho původní majitel zbavuje „jen“ kvůli špíně – berte ho! V dnešní době je totiž velmi snadné takový koberec doslova refreshnout. Dát mu nový život. Díky preciznímu čištění koberců můžete dosáhnout na kousek, o kterém se vám ani nesnilo.

Na koho se obrátit

Jsou firmy, které kusový i plošně položený koberec rády vyčistí za vás. A abyste měli jistotu, kteří to dělají s láskou a opravdu jde o to, usnadnit vám život… máme pro vás doporučení na firmu, která se podle svého záměru i pojmenovala. Uklizenozavas.cz sídlí na Domažlické ulici v Plzni. V jejich repertoáru není jen čištění koberců, ale pro váš nový peršan bude zrovna tato jejich služba jako vykoupení a splnění snu zároveň. Tak co, už projíždíte bazary a hledáte ten pravý?

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share