- Reklama -

Šátek nejen na krku

Author

Categories

Šátek je velmi příjemným doplněk, který potvrzuje, že i malý detail dokáže ozvláštnit celý váš vzhled. Se šátkem lze krásně pracovat, protože jej můžete různě kombinovat, ale i různě nosit, jednak můžete mít šátek kolem krku, stejně tak ho můžete uvázat na kabelku, dát si jej místo pásku anebo si s ním můžete vytvořit originální účes.  

Na krku je to nuda  

Asi nejběžnější způsob, jak můžeme nosit šátek, je omotat si ho kolem krku, což je samozřejmě nejen moderní, ale také praktické, zejména v zimních dnech, kdy nás šátek může chránit před chladným počasím. Často je to krásný detail, pomocí kterého můžeme jednoduše sjednotit celý náš vzhled. Ovšem na krku ho nosí spousta žen, pokud chcete být originální anebo jste zvyklé na něco odvážného a extravagantního, můžete šátek použít i na jiná místa, kde stejně jako na krku může doladit váš celkový vzhled.  

Kabelka stokrát jinak 

Další možností, kde se bude šátek hodit a dobře vyjímat je vaše kabelka. Ideální je koupit si kabelku neutrální, nějaký běžný tvar a nejlépe černá barva, protože právě takový typ kabelky je vhodný na doplnění šátkem. Samozřejmě, že musíte myslet na velikost kabelky a podle toho také zvolit velikost šátku, aby nebyl příliš výrazný, ale jinak se s ním dá velice krásně pracovat. Máte hned několik možností, jak pomocí šátku můžete kabelku změnit, například šátek omotat kolem uší kabelky anebo jej přivázat k jednomu uchu kabelky a nechat ho volně vlát, vše záleží na vaší fantazii. Velkou výhodou je, že díky šátkům může být vaše kabelky pokaždé trochu jiná a vždy bude ladit.  

Kolem pasu  

Šátek můžete nosit také uvázaný kolem pasu, což působí velmi krásně, zejména pokud máte například nějaké jednoduché a jednobarevné šaty. Teď se velmi často nosí ony svetrové šaty, na které se právě šátek dokonale hodí. Vypadá to velmi nápaditě a originálně. Některé odvážné ženy, mohou zvolit klidně i dva šátky a ty vzájemně proplést a uvázat si je kolem pasu, což je také pěkné, ale musíte zvolit vhodnou kousky, které se k sobě budou hodit, aby to nebylo až příliš výrazné.  

Šátek ve vlasech  

Posledním oblíbeným hitem, jak můžete šátek nosit je doplněk do vlasů. Pravdou je, že v zimě sice častěji sáhnete po čepici, ale ještě je podzim, takže si klidně můžete do vlasů dát šátek. Opět máte hned několik možností, jak šátek do vlasů zakomponujete. Jednou z nich je, udělat si z šátku obyčejnou čelenku kolem hlavy a zbytek šátků nechat plápolat. Další možností je, udělat si z něj nějaký účes, velmi pěkně vypadá, když je šátek součástí pleteného copu anebo dokonce drdolu, protože drdol je nudný a ulízaný účes, kterému šátek opravdu hodně svědčí, a můžete si dovolit takto vyjít na jakoukoliv společenskou událost.  

Šátek je velice oblíbeným a krásným doplňkem a není divu, když ho lze tak využívat. Ženy, které mají fantazii a cit pro módu a barvy si dokážou s šátkem pohrát a vytvořit nádherné doplňky. 

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share