- Reklama -

Objevují se vám pytle pod očima a nevíte si s nimi rady? Vyzkoušejte náš tip

Author

Categories

Pokud přetrvávají problémy s tmavými místy pod očima, tak je logické, že to není nijak příjemné a navíc, co si budeme říkat, ani na kráse to nepřidá. Je možné, že problém může mít nějaký původ zdravotních problémů, ale častokrát se jedná o jinou příčinu, která se dá odstranit. Plastika a úprava pokožky kolem očí, to je nejvíce žádaný proces, který ovšem navrací mladý vzhled.

Změna, která vám prospěje

Zapomeňte nyní na klasický chirurgický zákrok. Moderní technologie vše posouvají kupředu a mění se tak způsoby, které povedou k jistým změnám. Pytle pod očima se dají odstranit velmi jednoduše, bezbolestně a především rychle. Je sice třeba navštívit speciální kliniku, kde můžete zkonzultovat nejen svůj stav, ale rovnou celý proces. Váčky pod očima již vás nemusí sužovat, protože řešení je, jak se zdá, na dosah ruky. Operace očních víček není nijak drastická, navíc prospěje především těm, kterým víčka nedrží přirozený tvar, a tak znepříjemňují i samotné vidění.

Doporučení po operaci

Samozřejmě existuje mnoho otazníků, což je pochopitelné, protože v podstatě nevíte, jak všechno probíhá. Není ovšem problém získat v první řadě co nejvíce informací a poté budete i vy klidnější a samozřejmě se budete i těšit na výsledek.

  • 2-3 dny po operaci očních víček musíte zůstat v naprostém klidu.
  • Žádné čtení, počítač, televize nebo jiná elektronická zařízení. Je pravdou, že jsme si na ně příliš zvykli, ale co se dá dělat, chvíli se to musí vydržet.
  • Zhruba týden se vyvarujte předklonům, protože tím se vyvíjí velký tlak na oči a přece jenom, ještě stále máte stehy, tak ať nedojde k popraskání.
  • Zapomeňte na fyzickou námahu, zkrátka odložte veškerou činnost a zařiďte si malý odpočinek, který rozhodně prospěje.
  • Možná to bude hodně těžké, ale bylo by lepší, kdybyste zhruba dva týdny spali na zádech.
  • Je samozřejmostí, že lékař vám vše rád zodpoví, vysvětlí rizika a doporučí co je pro vás nejlepší.

Péče o pokožku v oblasti očí

Po operaci se nemusíte vyhýbat ani kvalitním krémům, které pomohou slabou kůži vyživit a rovněž jí pomohou udržet mladistvý vzhled. Kvalitní oční krém proti vráskám je naprosto ideální, a to zvláště v případě, kdy jeho složení je na bázi přírodních látek. Nechte si doporučit od odborníků ten nejlepší pro vás a tím skutečně prřispějete nejcitlivější a nejjemnější pokožce pod očima.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share