- Reklama -

Nebojte se nechat si upravit si víčka

Author

Categories

Plastická operace v mnoha lidech vyvolává předsudky, zejména ve starších lidech, protože mají pocit, že se jedná o zbytečnou operaci, kterou si nechají udělat jen lidé z vyšší vrstvy a možná i proto vznikají nějaké předsudky. Ovšem ve skutečnosti je mnoho plastických operací, které si lidé nedělají jen proto, aby vypadali lépe, ale hlavně, aby si zlepšil svůj zdravotní stav.  

Potřebujete nová víčka? 

Plastická operace očních víček je jednou z operací, která se dělá běžně a v mnoha případech to nedělají lidé kvůli kráse, ale kvůli tomu, že jim víčka překážejí nebo dokonce i zhoršují zrak. Ve většině případů se jedná o ženy, které mají kolem třiceti pěti let, avšak pokud jsou převislá víčka ve vaší rodině dědičná, tak je velká pravděpodobnost, že budete muset jít na operaci i dříve. Samozřejmě, že na tuto operaci chodí i muži anebo mladší lidé, záleží na tom, v jakém stavu víčka jsou. Ovšem měli byste operaci předem dobře zvážit, neboť se nejedná o trvalý zákrok, naopak po nějaké době budou vaše víčka opět povislá a měli byste zákrok podstoupit znovu. 

Jsem dobrý adept?  

Každý by si měl rozhodnout sám, zda chce anebo nechce podstoupit plastickou operaci očních víček, ovšem většinou se proto rozhodnou lidé, když už jsou víčka natolik převislá, že vytváří na obličeji takové pytle, které mohou až překážet. Dokonce v některých případech překáží natolik, že mohou zhoršit i zrak a v takovém případě je operace nevyhnutelná. Každopádně byste nejprve měli navštívit i svého obvodního lékaře, než se rozhodnete operaci podstoupit. 

Výhody a důvody proč ji podstoupit  

Jednou z výhod této operace je, že vám budou odstraněny nevzhledné vaky, které jsou nejen z víček, ale mnohdy se objevují i pod očima. Takový vak může způsobit, že člověk vypadá stále unavený a mnohem straší, proto byste se jich měli raději zbavit. Kromě toho se zbavíte i jemných vrásek v oblasti kolem očí. Přestože je hlavním cílem osvobodit oči od pytlů, dostanete i mladistvý vzhled, protože přebytečná tkáň bude odstraněna a kůže se natáhne, takže nebudete mít téměř žádné vrásky v oblasti vnějších očních koutků, což váš vzhled velmi osvěží.  

Ničeho se nemusíte obávat 

Plastická operace očních víček probíhá stejně jako jakákoliv jiná plastická operace. Nejprve musíte navštívit lékaře, který si na váš obličej nakreslí řezy a všechno potřebné pro samotné provedení zákroku. Poté vám bude umrtvená oblast kolem očí a pak už probíhá samotný zákrok, který trvá přibližně hodinu. Po zákroku musíte počítat s tím, že vaše oči budou oteklé a dokonce se mohou objevit i modřiny, ovšem po třech dnech by měly být otoky splasklé. Každopádně si sebou nezapomeňte vzít sluneční brýle, abyste si oči při přechodu domů chránili. Rekonvalescence trvá přibližně dva týdny, s tím, že první týden musíte opravdu poctivě odpočívat a nedělat vůbec nic, abyste si oči šetřili, druhý týden už můžete začít něco dělat, ale stále nesmíte oči namáhat, ale naopak je nechat odpočinout. Po dvoutýdenním odpočinku by měla být oční víčka v pořádku a budete zase moci dělat cokoliv, co jste dělali předtím.  

Dáme toho více najednou  

Jestliže potřebujete zákrok jak horních, tak i dolních očních víček, pak by to neměl být problém a ve většině případů se obě tyto operaci dělají najednou, každopádně je to nejlepší, protože to budete mít za sebou, jen si dva týdny odpočinete a budete zase krásní a mladí. Každopádně se dá operace víček zkombinovat i s jinými plastickými zákroky jako je například facelifting a podobně. Je lepší projít si více zákroky najednou, zejména pokud se jedná jen o takovém kosmetické zásahy. Samozřejmě, že pokud by to měly být vážnější operace, tak by se měly rozdělit, ovšem s tímto by vám měl poradit plastický lékař. 

A kolik zaplatíme? 

Každá plastická operace něco stojí a ani oční víčka nebudou zadarmo. Cena se pohybuje podle toho, o jak rozsáhlý zákrok půjde, zda ho budete kombinovat s jiným zákrokem a podobně, konečnou sumu se vždy dozvíte od lékaře. Ovšem měli byste si připravit kolem dvanácti tisíc. Každopádně se nejprve zkuste informovat i své zdravotní pojišťovny, zda vám na zákrok nebude moci něco přispět.  

Plastická operace očních víček není jen estetickou záležitostí, naopak mnohem častěji se dělá ze zdravotních důvodů.  

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share

Předchozí článekBolest zad
Další článekZelená káva na hubnutí