- Reklama -

Naložte se na zahradě do koupacího sudu

Author

Categories

Koupací sud na zahradě je moc příjemnou vychytávkou. Vašemu organismu prospěje po zdravotní stránce. Sblíží vás s rodinou i známými, budete mít motivaci je pozvat a společně si posedět v horké vodě. Také si užijete spoustu romantiky, když se za chladného letního večera naložíte do sudu a budete pozorovat hvězdné nebe.

Koupací sud, hot tub nebo vířivka. Říkejte si tomu, jak chcete. Jednoduše jde o široký sud s ohřívanou vodou, její teplota by se měla pohybovat kolem 38 °C. Při venkovní teplotě 15 °C se vám nově napuštěná voda na těch 38 °C ohřeje zhruba za dvě hodiny. Samozřejmě tedy záleží na výrobci, toto je údaj, který pro dřevěné koupací sudy hot tub uvádí prodejce Skluzavky.cz.

Jak se o hot tub starat?

Káď si postavíte na zahradu a napustíte ji vodou. Pak začínáte topit. V kádi jsou kamna, v nichž se topí suchým dřevem. Nemějte strach, celá konstrukce je vymyšlená tak, abyste se nemuseli bát o své bezpečí. Káď je sice dřevěná, ale kamna jsou hliníková a od koupací části oddělena.

Během ohřívání máte káď zakrytou víkem. Po ohřátí jej odkryjete a můžete si dopřát koupel. Jednou za čas byste měli sud vyčistit mořskou solí. Vodu měňte tak často, jak vám to vyhovuje. Doporučuje se po 3-4 použitích, doma to však budete dělat méně často než při použití sudu třeba někde v hotelu.

Proč vás hot tub bude bavit?

Užívat si večery ve vířivce je příjemné po psychické i fyzické stránce. Horká voda uvolní vaše svalstvo, pomůže vám zklidnit mysl. Pravidelný pobyt ve vířivce prokazatelně vylepšuje rozsah pohybu, ulevuje od bolestí při artritidě, zbavuje bolesti v bedrech, snižuje úzkost a stres a napomáhá k lepšímu spánku.

Hot tub je navíc místem k setkávání se s blízkými. Už se vidíte, jak sedíte naložení ve vířivce se sklenkou vína v ruce? Prohlédněte si vířivky na Skluzavky.cz a vyberte si tu vhodnou velikost pro vás. Většině vyhovuje hot tub pro 3-4 lidi. 

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share