- Reklama -

Dostaňte se do formy ve specializovaném fitku pro ženy

Author

Categories

Chcete zhubnout, zpevnit tělo nebo se jen dostat do formy? Pusťte se do pořádného cvičení ve specializovaném fitness centru, které je jen pro ženy. Kromě možnosti cvičení toho ovšem nabízí mnohem více.

Individuální přístup s ohledem na zdravotní stav a fyzické možnosti

Zlepšete si kondici ve fitness, kde se budete cítit příjemně. Dámské fitko v Olomouci a fitko pro ženy v Ostravě nabízí individuální přístup s ohledem na zdravotní stav i fyzické možnosti. V příjemném prostředí se vám bude dobře cvičit i díky speciální technologii čištění vzduchu.

Cvičení pod dohledem profesionálních trenérek

Fitness pro ženy nabízí cvičení pod dohledem profesionálních trenérek. Budete si tak jisty tím, že konkrétní stroj nebo cvičební pomůcku používáte správně, nepřetěžujete se a cvičíte tak, jak máte. Velkou výhodou je to, že ve fitku je možné cvičit, jak dlouho potřebujete. Nejste tedy limitováni časem, pouze otevírací dobou. Užijte si každý pohyb s maximálním komfortem. Vyzkoušejte stroje přizpůsobené ženám přesně na míru, díky čemuž zefektivníte každý cvik.

Úvodní hodina se sestavením tréninkového plánu

Využijte možnosti vyzkoušet si vše na úvodní hodině. Stačí se jen objednat a v dohodnutý termín se vám bude plně věnovat zkušená profesionální trenérka. Společně sestavíte vstupní tělesnou analýzu a pomůže vám vytvořit tréninkový plán přesně na míru. Poté se protáhnete a vyzkoušíte jednotlivé stroje. Samozřejmě bude prostor i pro případné dotazy.

Další nabízené služby

V síti fitness center máte dále možnost využít i dalších služeb. K dispozici je infrasauna a masáže. Nevíte, jak se co nejlépe stravovat, jak často jíst, popřípadě co ve vašem jídelníčku chybí? Nechte si sestavit stravovací plán, který vám napomůže zhubnout nebo se dostat do lepší kondice.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share