- Reklama -

Je libo dopilovat si angličtinu?

Author

Categories

Chcete poznávat nové země, novou kulturu, chcete si vykládat s lidmi cizích národností, ale jazyková bariéra vám v tom brání? Nesmutněte, nejste v tom sami! S tím, jak se svět stále více globalizuje, jsou kurzy angličtiny, které vám pomohou tuto bariéru odbourat, nezbytností.

Nové pololetí jazykových kurzů se blíží, proto byste měli zbystřit a prozkoumat nabídku jazykových škol v okolí. Jak takové kurzy angličtiny fungují? Pokud vás zajímá víc, čtěte dál a tento článek vám prozradí vše potřebné!

Jaký druh jazykového kurzu si vybrat?

Dobré jazykové školy nabízí takové kurzy, které jsou vhodné pro různé studenty. Můžete si tedy vybírat z různých pokročilostí – od začátečníků až po pokročilé a můžete si vybrat, zda chcete navštěvovat individuální nebo skupinový kurz. Vše se řídí dle vašich potřeb.

V individuálním kurzu se lektor věnuje výhradně vám, tudíž je intenzita kurzu opravdu vysoká. Ve skupinovém kurzu zase potkáte nové lidi, kteří mají podobnou jazykovou úroveň a můžete tak při učení táhnout za jeden provaz a společně své dovednosti posunovat k dokonalosti.

Jak si vybrat ten správný kurz?

Nejste si jistí, jak si zvolit ten nejvhodnější kurz pro vaše potřeby? Neděste se! Nejste v tom sami. Na nejrůznějších webových stránkách naleznete rozřazovací testy, díky kterému svou úroveň jednoduše zjistíte. Na základě výsledku se poté už pouze přihlaste do příslušného kurzu na stránkách jazykových škol a očekávejte e-mail se všemi potřebnými informacemi.

První lekce

V Jazykové škole PELICAN je před vámi už pouze druhé pololetí kurzů angličtiny, ale to vůbec nevadí! Právě pro takové opozdilce, jako jste vy, otevíráme nové kurzy i na druhé pololetí. Před každou hodinou svého kurzu se u nás můžete občerstvit čajem či dobrou kávou, a poté už vám angličtina půjde sama.

Pokud se obáváte, jak to všechno probíhá, napište nám na náš e-mail o první hodinu zdarma. Ověříte si tak, že jste si zvolili tu správnou úroveň kurzu. Na první hodině také prodiskutujete vaše potřeby, představu týkající se výukových materiálů a můžete začít!

Co je vlastně cílem našich kurzů?

Cílem našich kurzů je především zlepšit vaše jazykové dovednosti kvalitně, ale také nenásilně, a to v co nejkratší době. Tento cíl se týká jak písemného, tak i mluveného projevu. Kurzy jsou u nás v PELICANU navrženy tak, aby si studenti zvýšili své jazykové dovednosti o jednu úroveň.

No a jak být nejlépe motivovaný k pečlivé přípravě na hodinu a pravidelné docházení do kurzu? U nás v PELICANU můžete složit státní jazykovou zkoušku a zakončit tak kurz získáním certifikátu s mezinárodní platností. No nezní to skvěle?

Ať už jste začátečník nebo pokročilý, chce navštěvovat individuální kurz nebo skupinový, jsme tady pro vás! Společně s našimi lektory se snažíme poskytovat kurzy, které vám prostě budou pasovat. Pokud máte ještě nějaký další dotaz, neváhejte nás kontaktovat telefonem, mailem, anebo se stavte za námi do kanceláře v Jazykové škole PELICAN v centru Brna.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share