- Reklama -

Malešický háj – snové bydlení přímo v metropoli

Author

Categories

Bydlet v Praze a užívat si poklidné chvilky procházkami v lese? Ne, opravdu to není sen, ale realita luxusního rezidenčního projektu, který vzniká v oblasti Malešic. Přímo za bytovými domy se nachází místní háj, který nabízí možnosti volnočasového vyžití. Ojedinělý projekt však láká zájemce nejen na zeleň, ale také na udržitelný koncept bydlení a vybavení v nejvyšších standardech. Z nabídky 107 exkluzivních bytů zbývá už jen několik a není divu.

V lukrativní lokalitě Malešic

Zeleň za zády, přitom přímo ve velkoměstě, to je developerský projekt Malešický háj, který splňuje touhu bydlet na Praze 10. Obyvatelé nových bytů tak mohou využívat veškerou občanskou a sociální infrastrukturu, v dosahu jsou školy, školky, zdravotní služba i sportovní a zájmové kluby. Oblast je maximálně dostupná městskou veřejnou dopravou, problém není ani vlastní vůz, který se může zaparkovat do podzemních podlaží. Garážové stání je za příplatek a ceny se pohybují od 340 tisíc korun bez DPH.

Bydlení v průběhu příštího roku

Koupit letos a bydlet za pár let? Při pořízení bytu v Malešicích to neplatí, v současné době probíhá výstavba hrubé stavby a kolaudace domů je naplánována už na první pololetí příštího roku. A jaké byty se nabízí? Katalog obsahuje garsoniéry pro jednotlivce i velkoryse řešené 4+kk, v současné době však zbývá už jen několik málo jednotek ke koupi. Všechny byty mají balkon, terasu nebo předzahrádku.

S luxusním vybavením

Projekt Malešický háj cílí na náročnou klientelu, která touží po metropolitním bydlení v zajímavé lokalitě nabízející veškerý velkoměstský komfort. Za výstavbou stojí Metrostav Development, za návrhem pak architektonické studio Loxia, které slibuje zájemcům minimalistickou architekturu a jednotky s promyšlenými funkčními dispozicemi. Interiér je nadto vybaven v nejvyšších standardech zahrnujících okna s trojskly a předokenními žaluziemi, dřevěné dýhované podlahy, sanitární keramiku značky Villeroy & Boch, baterie Grohe nebo dveře Lignis.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share