- Reklama -

Vilapark Klamovka: bydlení v srdci Prahy

Author

Categories

Bydlet v samém centru metropole, přitom s předzahrádkou a v blízkosti zeleně? Realita projektu, za kterým stojí společnost Metrostav Development! Vilapark Klamovka nabízí zájemcům 117 bytových jednotek s různými dispozicemi, přičemž standardem jsou předzahrádka, balkon nebo terasa v posledním patře. Nadto je možnost si vybrat výhled na město nebo naopak do zahrady. Na co se necháte zlákat?

Vilapark Klamovka

Bývalý park Klamovka patřil mezi nejkrásnější v Praze, nyní se mohou kochat jeho půvabem během procházek nebo sportovního vyžití obyvatelé nových bytů v rámci vznikajícího unikátního developerského projektu Vilapark Klamovka. Zástavba je rozdělena na dva soubory bytových domů s označením A a B, přičemž je odděluje pěší stezka vedoucí do veřejné části parku. Část s vyššími budovami nabídne překrásný výhled na město, naopak nižší viladomy pak maximum soukromí a možnost bydlení v souladu s přírodou.

Mezonety i penthousy

A jaké byty na Praze 5 se nabízí ke koupi? Prodej byl spuštěn teprve nedávno, proto je výběr široký a zahrnuje jednotky od 1+kk po 5+kk s dispozicemi penthousu nebo mezonety 4+kk v části A. V zahradní části pak 1+kk až 4+kk, samozřejmostí u obou částí jsou předzahrádky, balkony, lodžie nebo terasy v posledních patrech domů. Sklepní kóje jsou v ceně v části B, podzemní garážové stání je nutné zakoupit v obou případech za 650 tisíc korun a výše dle velikosti.

S nejvyššími standardy

Studio City Work Architects, které stojí za architektonickým návrhem, vytvořilo ojedinělý koncept nabízející metropolitní bydlení každému. Skvělou dostupnost doplňuje perfektní infrastruktura, cenným bonusem je moderní a funkční architektura. Klienti jistě ocení také nejvyšší standardy vybavení zahrnující dřevěné plovoucí podlahy s výběrem ze dvou odstínů, velkoformátové obklady a dlažbu s výběrem ze čtyř barev, keramiku Villeroy & Boch, baterie HANSGROHE nebo vstupní a interiérové dveře VETOS.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share