Není vůbec snadné udržovat podlahu stále perfektně čistou, že? Drobečky rády obsazují podlahu v kuchyni, prach usedá v obývacím pokoji. A o předsíni a chodbách škoda mluvit. Dítka či mazlíci ještě rychle nečistoty zašlapu, sem tam jim ukápne nějaká ta dobrota a už abyste zase běžela pro koště, že? Z vytírání se tak pomalu stává denní rutina, která příliš nešetří čas ani záda. A když se chystá přijít návštěva, to jde někdy opravdu o minuty, včetně schnutí podlahy. Jak na to efektivně?

Elektrický mop EWM 2 vytírá stále čistou vodou, a to až po okraje. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík, který jste dosud běžně používali. Přístroj hladce klouže po podlaze a funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší než při použití běžného mopu.

Štíhlá konstrukce EWM 2 zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož mop vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Přístroj můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz