- Reklama -

Jak i v zimě zůstat pozitivně naladěná?

Author

Categories

Zimní období, když ráno vstáváme do tmy a odpoledne se světla dočkáme pouze po krátkou dobu, může přinášet chmury. Sychravé počasí ovlivňuje naší náladu, outfity, ale také naše zdraví. Je tedy důležité dbát na pozitivní náladu a nebát se doplnit vitamíny do těla nejen ze zdravé stravy, ale podpořit imunitu také tzv. zelenými potravinami. V našem článku načerpáte nejen pozitivní energii do chladných dní, ale také inspiraci jak si udělat radost a doplnit tak tělo potřebnými endorfiny. Začneme zdravě:

Zelená síla pro vaše tělo

O zelených potravinách jste v minulosti jistě slyšela. Mezi nejznámější patří chlorella, spirulina, ale také existuje kombinace chlorelly a spiruliny v jednom. Dovole nám ve stručnosti shrnout co vlastně tyto zelené potraviny jsou. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, původem z Asie. Obsahuje vitamin B12, kyselinu listovou, železo, jód a celkem 17 aminokyselin. Spirulina je sladkovodní sinice, stejně jako chlorela obsahuje vysoké množství chlorofylu a výživných látek. Obsahuje celkem 18 aminokyselin, vitamin B1 a B12, vitamin K, jód a železo. Obě tyto řasy jsou tedy perfektním spojencem v zimním období, aby vaše tělo bylo zdravé. Podívejte se na BIO Spirulina Recenze a ověřte si tak účinky a díky recenzím získáte radu při výběru té správné zelené potraviny. Nesmíme zapomenout, že chlorela a spirulina také existují jako kombinovaný doplněk stravy. Tuto kombinaci můžete zvolit, pokud se nemůžete rozhodnout. Benefit obou řas tak můžete v poměru 1:1 využít současně.

Sportujte v rámci možností, v rámci počasí

Venku je pod mrakem a Vy se nemůžete odtrhnout od Vaší oblíbené knížky a horkého nápoje? V dnešní době homeoffice je stále složitější oddělit volný čas a práci? Nemusíte být výkonný běžec, ale rozhodně je pro Vaší psychickou pohodu a dobrou náladu důležitá procházka na čerstvém vzduchu. Pokud se jdete ven proběhnout, vrátíte se s veselejší náladou a odpolední práce Vám půjde lépe od ruky. Pokud jste se odtrhla od knížky, s větší radostí se k ní po návratu z procházky vrátíte. Díky Nature´s Finest slevové kódy si po návratu ze sychravého počasí dopřejte zdravou svačinku například v podobě sušeného manga, moruše bílé. Také můžete ochutnat proteinové nápoje a pro sportovce doporučujeme proteinové pudinky v BIO kvalitě. Na výběr máte mezi čokoládovou a vanilkovou příchutí. Využijte slevu 10% na první nákup.

Klid a nohy v teple

Po příjemném pobytu na čerstvém vzduchu se nezapomeňte odměnit příjemnou vůní svíčky, která Vám přinese perfektní atmosféru, aby Vás nezasáhl žádný zimní splín. Svíčka nejen navodí útulnou atmosféru, ale provoní celou domácnost. Emma slevový kód nabízí nejen svíčky, ale také svícny, které by Vám doma neměly chybět. Pokud si pro sebe i Vaše nejbližší přejete větší dávku tepla a pohodlí, nepřehlédněte možnost elektrického krbu. To je ta správná zimní pohoda! Jedná se o elegantní elektrický krb, který se stane dominantou Vašeho obývacího pokoje. Nepřehlédněte dopravu zdarma nad 1999 korun.

Neklesat v zimním období na mysli, chce trochu vlastního přičinění a pozitivní nastavení mysli. Být i v zimě aktivní a nepropadat smutku. Pokuste se naladit na tu správnou vlnu díky našemu článku, povzbuďte svou imunitu, pořiďte si příjemné zimní oblečení a kvalitní zimní obuv. Dělejte si radost dobrým jídlem, ale také drobnostmi, které si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova. Jaro je na dohled!

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share