- Reklama -

I když budete mít zavřená okna – může u vás doma být zdravé prostředí

Author

Categories

Také vám záleží na tom, aby se vaše rodina cítila doma dobře, a to i během zimy, kdy se podmínky zhoršují? Ať už chcete jen doma udržet příjemné ovzduší nebo potřebujete předejít patogenům, které by mohly ve vaší domácnosti vznikat i těm zvenčí.

Kvůli vlhku se snadno může šířit plíseň, nepříjemné ovzduší nebo dokonce roztoči. Příčinou využívání tuhých paliv pro prohřátí domů může docházet k vyššímu vzniku smogu, který se vkrade do vaší předsíně i dále snadněji, než byste čekala.

Proto je velice příjemným řešením, které navíc využijete celoročně, praktická čistička vzduchu.

Zdravé ovzduší doma po celou zimu i celý rok

Čistička vzduchu Kärcher AF 20 by mohla být přímo unikátním řešením. Jedná se o menší a lehčí zařízení, které se postará o dokonalé čištění vzduchu v místnostech do 20 m2 . Snadno si ji přeneseme do pracovny při Home office, kde bude dělat věrnou, ale hlavně tichou společnost. A večer ji přeneseme dětem do pokojíku, aby se jim dobře spalo. Čistička vzduchu AF 20 čistí vnitřní vzduch od alergenů, škodlivin a patogenů pomocí svého vícevrstvého filtračního systému a náplně z aktivního uhlí. Zařízení vám na displeji ukáže kvalitu ovzduší pomocí barevného kódu, a jeho případné znečištění. Upozorní i na potřebu výměny filtru. Nebojte můžete čističku nechat „o samotě“ i s dětmi. Je ultra tichá a nabízí i noční režim, takže neruší od spánku ani práce. Dětská pojistka, časovač a automatický režim pro přizpůsobení se ovzduší jsou samozřejmostí. Účinnost filtru s 99, 95 % a vysoce kvalitní laser pro zmapování ovzduší spolu s kvalitním zpracováním vám přináší perfektního a bezpečného společníka na celý den i noc.

Chcete vědět mnohem více? Mrkněte na www.karcher.cz.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share