- Reklama -

Aplikace pro školky: Informační systém vyvinutý přesně na míru

Author

Categories

Aplikace pro školky je ideálním pomocníkem, se kterým hravě zvládnete administrativu mateřské školky. Systém vzniká ve spolupráci s učiteli a řediteli, je tak navržen pro reálné potřeby. Usnadní vám správu školky a nabídne řadu praktických funkcí.

Přesná a přehledná evidence

Informační systém nabízí přesnou evidenci docházky. Díky elektronické evidenci budete mít vždy přehled o počtu dětí ve školce, aktuálně i zpětně. Systém navíc dokáže hlídat porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a mnoho dalšího. Matriku i docházku lze snadno exportovat přímo do dokumentů MŠMT. Aplikace pro školky nabízí perfektní přehled o dětech i jejich specifických potřebách.

Praktické funkce

Aplikace vám může výrazně usnadnit administrativní úkony. To, co dříve zabralo mnoho času, bude s pomocí aplikace hotové během chvilky. Systém je schopný automaticky vystavovat faktury za školné a exportovat je rovnou rodičům. Vše je tak mnohem jednodušší. Aplikace umožňuje také jednodušší plánování směn, evidenci dokumentů, přípravu tiskových sestav a reportů, poskytuje výstupy klíčové pro hospodářku a vedení školky.

Komunikace s rodiči

Informační systém má řadu výhod i pro rodiče. Jde o online komunikační prostředek, který umožňuje snadnou a rychlou komunikaci. Ať už jde o oznámení ze strany školky, či omluvu dítěte ze strany rodiče. Vše zvládnete snadno online – z telefonu, tabletu či počítače. Školka navíc může vystavit důležité informace, fotografie a mnoho dalšího na online nástěnku. Rodiče tak vždy budou mít přehled, nástěnku si mohou prohlédnout kdykoli a odkudkoli, nejen ve školce.

Díky informačnímu systému pro mateřské školy už si nemusíte dělat starosti s administrativou. Vše budete mít přehledně na jednom místě v elektronické podobě.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share