- Reklama -

Místo v hotelech u sjezdovky rezervujte včas. Poradíme, kde jsou volné kapacity!

Author

Categories

Rozhodli jste se, že letošní zimu strávíte na horách, užijete si trochu sněhu, horského sluníčka a hlavně lyžování? Pak nám dovolte, abychom vám nabídli rychlý přehled dostupného ubytování přímo u sjezdovky, kde budete mít zimní radovánky přímo na dosah ruky.

Odpočinek ve Špindlerově mlýně

Kdo by neznal film Snowboarďáci, který byl natočen kde jinde než ve Špindlerově mlýně. Stojíte s partou kamarádů o podobnou legraci na témže místě? Hotely ve Špindlerově mlýně nabízí všemožné varianty k zimnímu radování i k odpočinku.

Na své si přijdou lyžaři i snowboardisté. Na sjezdovkách je možné občerstvit se a doplnit síly při lyžování. Pokud byste si však po náročném dni plném aktivit rádi užili trochu odpočinku ve wellness, za prohlídku rozhodně stojí například Harmony Club hotel, který nabízí bazén k protažení zádových svalů i sauny k jejich uvolnění.

Pec pod Sněžkou a spousta variant ubytování

Další oblíbenou destinací pro zimní dovolenou je Pec pod Sněžkou. I zde najdete nepřeberné množství hotelů, které se nachází nedaleko sjezdovky. Vyberete si v případě, že vyrážíte lyžovat s rodinou, s partnerem, ale klidně i se skupinou přátel. Ubytování v Peci pod Sněžkou je možné sehnat už od pár stokorun, za hotel se snídaní ceně jistě zaplatíte o trochu víc, na druhou stranu, kdy jindy využít možnosti být na sjezdovce chvíli poté, co se probudíte.

Skvěle hodnocené hotely ve Vrchlabí

Také Vrchlabí nabízí malebné chaty a slušně vybavené hotely, které vás rádi pohostí v době vaší zimní dovolené. Každý z nás má samozřejmě jiné preference, co se ubytování týká, pokud však hledáte hotel ve Vrchlabí, který nabízí polopenzi, ubytuje nejen vás, ale také domácího mazlíčka, mohl by vás zaujmout například Hotel Zelená Marína, Zlatá vyhlídka nebo Star Benecko hotel.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share