- Reklama -

Zažijte romantickou noc na Karlštejně ve dvou

Author

Categories

Sníte o romantickém víkendu stráveném ve dvou? Pokud toužíte po pobytu v rámci České republiky, máme pro vás výtečný tip. Užijte si víkend rozmazlováním nedaleko středověkého hradu Karlštejn. Hrad i jeho okolí si totiž zamilujete.

Romantický hotel v blízkosti Karlštejna

Představte si hotel na břehu řeky Berounky, v oblasti Českého Krasu a s dominantou hradu Karlštejn na pozadí. V kulisách útulně zařízeného pokoje, ve kterém nechybí stylový nábytek a dubová podlaha, si můžete odpočinout a nabrat síly. Přesně takto vypadá romantický hotel Karlštejn. Ovšem dokonale zařízenými pokoji to teprve začíná.

Rozmazlujte se, odpočívejte i sportujte

Během svého pobytu v hotelu se můžete nechat rozmazlovat po všech stránkách. Vaše chuťové pohárky budou uneseny nabídkou hotelové restaurace a zázemím, kde nechybí krb ani venkovní terasa. Než se ale do restaurace vůbec vydáte, můžete navštívit saunu a vířivku. Samozřejmě stojí za návštěvu také samotný hrad Karlštejn, který se nachází nedaleko.

Co vidět v blízkém okolí hradu Karlštejn

Pokud by vám prohlídka hradu Karlštejn nestačila, můžete během svého pobytu navštívit i jeho okolí. Příroda Českého krasu je nádherná a návštěvníci ocení i obyčejné toulky nedaleko hradu Karlštejn. Přibližně 4 kilometry od hradu se nachází nejznámější český zatopený lom Velká Amerika a v jeho blízkosti rovněž i lom Malá Amerika. Návštěva obou lomů se dá stihnout během jednoho výletu.

Užijte si romantický víkend ve dvou a zarezervujte si pobyt v romantickém hotelu nedaleko hradu Karlštejn. Díky hotelové restauraci a vybavení o vás bude postaráno po všech stránkách. Dny můžete trávit toulkami po okolí a poznáváním všech zákoutí hradu Karlštejn, večer si můžete posedět u krbu se sklenkou vína a samozřejmě si odpočinout ve vířivce a sauně.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share