- Reklama -

Vyhlídkový let balonem

Author

Categories

SAMSUNG CSC

Nádherný zážitek, velká dávka adrenalinu či romantická vyhlídka. Tím vším by se dal popsat balonový let, který mohou absolvovat děti, dospělí i senioři ve vyšším věku. Máte rádi vyhlídky, rozhledny a nové věci? Let balonem pro Vás může být nezapomenutelným prožitkem, na který v životě jen tak nezapomenete. Vyhlídkový let balonem je možné absolvovat jak v rámci rodiny tak v kruhu přátel či jiné skupiny lidí. A jak takový let probíhá?  

Průběh balonového letu

Po zakoupení letenky se vyčkává na vhodné počasí, které dovolí balonu vzlétnout. Následovně se dozvíte datum a čas Vašeho odletu. Odlety probíhají z více míst. Ať už zvolíte let balonem v okolí Karlštejna nebo Posázaví, budete obdarování nezapomenutelným zážitkem a výhledy na krásné okolí. Ještě před tím, než si budete vychutnávat hodinový let balonem, čeká na Vás před letem sdělení základních informací od pilota. Poté můžete přihlížet samotnému sestavení balonu za pomocí ventilátorů, které jej naplní za pomoci vzduchu. Teď přichází na řadu Vaše chvíle. Nastoupíte do koše a po vyhození prázdných startovacích láhví, vyrážíte vstříc oblakům a nezapomenutelným výhledům na svět z výšky. Ocitá se Vám úplně jiný pohled jak na nová místa, tak na ta, která již znáte z běžného pohledu. Až se nabažíte nových letových zážitků z ptačího pohledu, čeká Vás postupné klesání a samotné přistání. Pokud Vás let balonem oslnil, můžete si ho zopakovat kolikrát jen budete chtít.

Dárkový poukaz na let balonem

Let balonem nad Prahou, nebo nad jiným krásným místem, může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké. Letenku pro vyhlídkový let balonem můžete také dostat v dárkovém balení a překvapit tak svoji drahou polovičku, rodiče nebo kamarády. Poté již jenom stačí vyčkat na ideální počasí a vyrazit vzhůru do obklad vstříc novým zážitkům. 

https://www.youtube.com/watch?v=jnlF6UKCFdA

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share