Snad neexistuje více univerzální dámský kousek, než jsou právě legíny. Dají se kombinovat mnoha způsoby, se sportovními i městskými outfity. Skvělou vlastností legín je jejich schopnost se perfektně přizpůsobit našemu tělu, takže při cvičení v posilovně nijak nepřekáží a nikde se neshrnují, přičemž jako stylový kousek do města zase dokonale zvýrazní naše křivky. Velmi trendové jsou také kombinace svršků s módními tepláky, které se nabízejí v mnoha designech a slušivém střihu.

Legíny se v šatníku nikdy neztratí

Legíny najde v šatníku každá žena, bez ohledu na to, jaké jsou aktuálně módní trendy. Už to dokládá jejich neskutečnou univerzálnost a nadčasovost. Když si koupíte legíny, nemusíte se zkrátka bát, že byste v nich nechodila. Stylové dámské legíny se hodí na nejrůznější typy postav, můžete volit mnoho designů i způsobů prošití. Pokud bychom měli shrnout, co už jsme zmínili o legínách v úvodu, tak si můžete být jistá, že je využijete:

  • Na venkovní sportovní aktivity i do fitka
  • Na výlet do přírody mimo město
  • Ke sportovně-elegantním městským outfitům

Zvolit můžete jednoduché jednobarevné legíny, které se nejvíce hodí k elegantním outfitům, kdy samozřejmě vévodí černá barva. Pokud zvolíte sportovní design nebo nápisy je jasné, že je využijete nejvíce při sportovních aktivitách.

Luxusní tepláčky

Svršek, který umí být velmi slušivý, jsou také moderní tepláky. Prodávají se v mnoha barvách a se střihem, který podobně jako legíny umí skvěle podtrhnout vaši postavu a v tomto případě i zamaskovat drobné nedokonalosti. Pohodlné dámské tepláky si můžete pořídit zcela dle vlastních představ. Důležitý je kvalitní materiál, který je zárukou, že vám tepláky dlouho vydrží a budou dlouho vypadat jako nové. Mezi nejoblíbenější patří modely se širokou gumou v pase a ve zúženém střihu, který lichotí dámské postavě.