- Reklama -

Střelec jako partner pro život? Třeba ano, TadyJsem…

Author

Categories

Tak jako každý měsíc, i dnes si budeme povídat o jednom ze znamení. Každé z nich si zaslouží svou pozornost a každé z nich může být pro někoho to pravé.

Připomínáme tak v souvislosti s nově vzniklou seznamkou TadyJsem.cz.

No, láska se přece skrývá všude, třeba i na seznamce. Pojďme nakouknout na toto znamení a na zbrusu novou seznamku. Seznamku, kterou naleznete na odkaze TadyJsem.cz.

Povídání o Střelci (22. listopadu – 20. prosince)

Jak to tedy je se Střelcem a jeho partnerským životem

Střelci vládne planeta Jupiter. Je to planeta štěstí, planeta úspěchu a blahobytu. Ti, co se narodili v tomto období jsou vesměs obdařeni duchovním bohatstvím a velmi často se věnují filosofii nebo náboženství.

Jde o silně svobodomyslné jedince a může se mezi nimi vyskytovat větší počet starých mládenců.

Cesta ke zklamanému Střelci může být dlouhá. Nejeden se po nevydařeném manželství či partnerství uzavře. Jsou to ale velice přímí jedinci, bývají romantičtí a vstřícní. Mají obrovský potenciál pro láskyplný život a v zapálení jsou ochotni využít všechny své vlastnosti k tomu, aby lásku s velkým L nalezli. Jsou ochotni hledat ji třeba i celý život. A pokud ji najdou, pak jsou na partnera silně fixování. Jsou velmi velkorysí, aktivní a málokdy posedí. Milují být mez lidmi a rádi se projevují spontánně. Přetvářka a lež je přímo odpuzuje. Působí sebejistě, potřebují volnost a nezávislost. S velkou sebedůvěrou se pouštějí do různých aktivit a projektů.

Tipy pro ženy, které jsou zamilované do Střelce

Jestli Střelci opravdu něco vadí, pak je to nátlak, hádky a při. Zvládá je velmi těžce a raději se uchýlí někam kde ho to mine. Pozor si dávejte s mírou emočních výlevů při případných sporech. Určitě se vyplatí diplomacie, velkorysost a nadhled. Každý Střelec se bude rád vracet tam, kde „není pod drobnohledem a nátlakem“.

Tipy pro muže zamilované do ženy ve znamení Střelce

U ženy ve znamení Střelce můžete obdivovat romantickou, přímočarou, otevřenou a čestnou mysl. Tato žena potřebuje dostatek důvěry a volnosti. Většinou nespěchá na uzavření sňatku. Mít otevřené možnosti je pro ni velice důležité a chce být takto i respektována.

Více o jednotlivých znameních vám prozradíme na seznamce jménem Partner, kterou naleznete na portále TadyJsem.cz. TadyJsem.cz je nová značka, která postupně uvádí na trh jednotlivé služby. Nyní přichází s on-line seznamkou a pro všechny, kteří znají své hodnoty a vědí co chtějí nabízí seberealizaci. Stačí říci… TadyJsem a seznámit se.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share

Předchozí článekPřírodní motivy ve špercích
Další článekNebe