- Reklama -

Nebe

Author

Categories

Lákají Vás výšky? Obracíte toužebně pohled k nebi s představou, jaké by to bylo svobodně se po něm pohybovat se stejnou lehkostí, s jakou to dělají ptáci? Nebo hledáte na nebi něco jiného? Je to snad naděje nebo lehkost, která nám v pozemském životě může leckdy chybět?

V článku na blogu se dozvíte nejen jaký význam má nebe v náboženství, ale také proč je modré a jaké druhy mraků na něm můžete pozorovat. Věděli jste, že podle jejich výšky a tvaru můžete předpovídat počasí? Leckdy bude Vaše vlastní předpověď možná spolehlivější než ta televizní.

Zjistíte také, které kameny Vám kousek nebe snesou do Vašich běžných dní, pokud si s nimi pořídíte šperk. Získá si Vaše srdce průzračný křišťál, modrý azurit nebo bouřkově černý obsidián?

Zajímají Vás také věci mezi nebem a zemí? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. Módě, slavných lidech, přírodě, přírodních kamenech, špercích, zajímavostech  a spoustu dalších. Například o tajemství znamení zvěrokruhu či o čínském horoskopu, který je jiný než náš standardní.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share