- Reklama -

Na malý úklid jako dělaný

Author

Categories

Kdo by chtěl mít doma nepořádek? Možná nepatříte zrovna k těm pořádkomilům, kteří potřebují mít oblečení srovnané do komínků a seřazené podle barev a na stole a na zemi ani smítko, ale přece jen na druhou stranu drobky na stole, na sedačce, nebo dokonce v posteli, to nemá rád nikdo.

Takový malý a pohotový úklid, který zvládnete dřív, než skončí blok reklam vás nezabije a budete se cítit lépe. Stačí si vzít k ruce malého pomocníka – výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium(doporučená cena 2390 Kč). Zatočí nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share