- Reklama -

Lady v každé situaci, i v posteli 

Author

Categories

Každá žena se v skrytu duše považuje za svůdnou ďáblici v průsvitném negližé, před níž muži houfně padají na kolena. Jde to však zařídit i jinak. Elegantněji a s rafinovaností. Jak být za dámu za všech okolností, a přitom zůstat neodolatelná? I na manželském loži? 

Každá lady se pozná podle šik obalu, poněvadž obal prodává. Zabalit se do slušivého outfitu od hlavy k patě je svým způsobem umění, k němuž je potřeba špetka talentu. Jak takové nadání trochu popostrčit a najít uhlazené kousky oblečení, to je v kompetenci nejednoho módního domu. Kupříkladu Calzanatta

Česká značka s dámskými oděvy se nebojí barev a jejich netradičních kombinací, avšak dokáže si s nimi vyhrát s nenucenou elegancí. Promyšlené střihy dodají každé postavičce tu správnou jiskru. 

Oblíbenost Calzanatty dokazuje několik kamenných poboček po České republice a velmi hlasité volání veřejnosti po online e-shopu. Ten by měl být po nedlouhé odstávce znovu spuštěn v průběhu jara. 

Calzanattě úspěšně sekunduje online gigant Vivantis, jehož krédem je vše od kabelek po parfémy. A právě voňavé vodičky jsou tím, na co by se každá žena vamp měla zaměřit. Parfém probouzí smyslné představy a připravuje půdu pro intimní chvíle strávené ve dvou. 

Ne nadarmo se legendární Coco Channel nechávala slyšet, že do postele chodí oblečená pouze do dvou kapek Channel No. 5. Komu by však smyslná vůně byla málo, vždy je šance obléci nedbalky a nechat prostor pro fantazii. 

Dokonalá podprsenka a podvazky dokáží divy 

Spodní prádlo má mít několik vlastností. Má být pohodlné, musí dobře sedět, vyzdvihnout tělesné přednosti a zvednout sebevědomí. Nezáleží, zda je krajkové, saténové, či bavlněné s květinkami. Podstatné je, aby v jeho nositelkách probudilo pocit nepřemožitelnosti, odvahu plnit si sny a prolomit ledy. 

Mezi jedny ze značek, jejichž filozofií je víra v sílu spodního prádla, patří Etam. Čtyři jednoduchá písmenka, která naplňují podstatu femme fatale. Šarm, svůdnost a smyslnost jsou ztělesněním nejen Etam kalhotek a podprsenek, nýbrž také plavek a pyžam. 

Okouzlit v posteli dokonalým spodním prádlem, které není vulgární, je jedním z tajemství vášnivé a neodolatelné lásky. 

Kvalitní povlečení je známkou elegance a svůdnosti

Jak zážitek z krásného prádla a smyslného parfému v ložnici ještě umocnit? Jednu z hlavních rolí v postelových epizodách hraje povlečení. Flekatá prostěradla s příležitostnými dírkami či seprané povlaky peřin neudělají na nikoho dobrý dojem. 

Jedním z řešení je kvalitní ložní prádlo, do jehož výroby bylo zahrnuto srdce. Povlečení Matějovský dobře ví, že jak si kdo ustele, tak si lehne, a sází na léty a praxí prověřenou kvalitní bavlnu, měkkost, hedvábnost a nadýchanost svých výrobků. 

Potisky od Josefa Lady nebo světoznámé návrhářky Blanky Matragi už jsou jen třešničkou na dortu. Kdo je okouzlen unikátními vzory, měl by vyzkoušet Matějovský slevový kód

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share