Většina matek dobře ví, jak zničující je pocit, mít dítě neustále na krku. Když není po ruce použitelná babička, ani kamarádka, manžel je celé dny v práci a vám hoří termín v práci nebo potřebujete k lékaři, dokáže se už tak hustá atmosféra ještě vyostřit. Na první pohled zoufalá situace má svoje řešení. Rychlé, efektní a bezbolestné.

Děti jsou sice božská stvoření a lidské poklady, které bez výhrad milujeme, ale někdy je prostě nutné je odložit, abychom si zachovali poslední zbytky zdravého rozumu a osobní důstojnosti. Nikdo jiný než vlastní dítě, člověka nedokáže rozesmát a zároveň rozplakat, o nikoho jste se v životě nikdy nebáli víc a nikomu více netoužíte snést modré z nebe. Toliko starostí, lásky a emocí najednou ale „umoří i vola“, proto není špatné dát si občas „stopku“.

Opušťák pro matku

O milovanou ratolest se vám ráda postará agentura na hlídání dětí. Stačí ji oslovit s požadavkem na pravidelné nebo jednorázové hlídání. Společně vyberete vhodnou chůvu, která dorazí ve smluvenou dobu na vámi uvedené místo. Hlídat je možné u vás doma, ale třeba i v hotelu nebo doprovodit dítě na jeho oblíbený kroužek.  Agentura si zakládá na individuálním přístupu, proto je nabízena služba zkušebního hlídání na jeden den zdarma. Během zkušebního dne máte možnost chůvu lépe poznat, nechat ji s dítětem prvně samotnou a vyzkoušet si, jak to bude celé fungovat.

Hlídačka za „babku“

Pokud si plácnete, už nic nebrání tomu, abyste si na pár hodin nebo dní od dítěte oddechla. Ceny za hlídání dětí jsou velmi symbolické a začínají na částce 160 korun za hodinu. Chůva si neúčtuje příplatek za hlídání nemocného dítěte, dle individuální kalkulace jsou ceněny noční služby nebo hlídání o víkendech a svátcích.

Zde je dobře patrné, že agentura nemá problém vyjít maminkám maximálně vstříc a vše je jen na osobní domluvě. Pokud se vám chůva zalíbí natolik, že ji pojmete téměř za součást vaší rodiny a budete preferovat pouze její osobu, můžete si konkrétní osobu zarezervovat za smluvní poplatek a máte tři měsíce jistotu, že bude k dispozici jen vašemu dítěti.

Agentura Slunečnice garantuje, že všechny chůvy jsou prověřené a proškolené. Dbá se na osobní přístup a výběr chůvy vždy podléhá charakteru a potřebám dítěte. Agentura pracuje v oboru již dvacet let a kromě hlídání je schopná vám doma i vygruntovat. Úklid domácnosti je vedle hlídaček samostatnou službou.