- Reklama -

Zútulnění ložnice v několika krocích

Author

Categories

Každý má v bytě svou oblíbenou místnost, kde nejraději tráví čas. My si bezpochyby myslíme, že takovým místem je pro většinu lidí ložnice, aniž by si to úplně uvědomovali. Jak zajistit, aby jste se ve Vaší ložnici cítili královsky? S tím Vám dozajista poradíme!

Přestože na toto místo není úplně zvykem zvát si návstěvy, neměli byste jeho zařizování odbýt. Každý občas zažívá chvíle, kdy by se nejraději zachumlal do peřin a proležel celý den v posteli. Určitě byste to udělali, kdyby se Vám vaše ložnice nelíbila?

Jděte na to prakticky

Každé ložnici dominuje především kvalitní postel. Vysoké, nízké, široké, s čelem, bez čela, pro 2 osoby či letiště, těch možností je nespočet. Důležité je aby se vám v ní dobře spalo.

Všichni chtějí, aby nábytek k sobě ladil, ale né každý chce obcházet obchody a vybírat každý kus nábytku zvlášť. V dnešní době už existuje tolik možností, jak sehnat celý ložnicový komplet a máte to bez starostí. Nábytek vám k sobě perfektně ladí a vy ušetříte spoustu času. Častokrát vám i ušetří mnoho místa, které v budoucnu určitě využijete.

Útulnost především

Ačkoliv se do ložnice chodí především spát, proč se zde necítit dobře? Zútulnit ložnici přitom není tak složité. Stačí se obklopit věcmi, co Vás přimějí, cítit se šťastně. Někdo ocení velké nadýchané péřové přikrývky a nespočet polštářů, jiný má naopak rád jednoduchost.

Není určitě od věci, když si zde vystavíte nějaké fotografie, obrazy. Jak se potom usíná, když můžete myslet na hezké chvíle a místa, které vidíte před sebou. Můžeme to samozřejmě doplnit i nějakou menší rostlinou. Ale s tím opatrně! V ložnici by nemělo být zbytečně moc květin, aby vám neubírali kyslík.

Všichni víme jak je nepříjemné vstávat z vyhřáté peřiny. Proto je dobré umístit před postel nějaký měkký příjemný koberec a problém se studenou zemí je vyřešen.

Mějte všechno po ruce

Není pravidlem, že se do ložnice chodí pouze spát. Udělejte si ji takovou, abyste nemuseli kvůli všemu vstávat a chodit daleko. Knížkami určitě nic nezkazíte a budete mít kulturní vyžití i po večerech. Pokud neradi čtěte nechte knížky pouze jako dekoraci a dejte si do ložnice televizi. A protože spousta lidí nechce, aby televize byla vidět, dokonale vám v tom poslouží obývací stěny, které můžete schovat do vestavěné skříně.

Nezapomeňte na osvětlení

Není nic bolestivějšího než, když večer vstáváte z postele, ať už pro pití nebo na toaletu, rozsvítíte a světlo vám doslova vypálí zorničky. Myslete na to při zařizování a pořiďte si do ložnice nějaká tlumená světla, stolní lampičku, nebo i dekorativní světýlka mohou být dobrým řešením. Jednak vypadají velice dobře a moderně a především, posvítí tak akorát, abyste viděli na cestu a bylo to vaším očím příjemné

A teď když znáte tajemství, jak si zpříjemnit strávený čas v ložnici, tak hurá do postele!

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share