- Reklama -

Užijte si léto v lázních v Jeseníkách nebo v Krkonoších

Author

Categories

Lázeňský pobyt přijde vždycky vhod. Vašemu tělu totiž nikdy neuškodí si odpočinout a dopřát si ozdravné procedury. Dokonce ani v létě není pobyt v lázních na škodu. Můžete ho totiž spojit s aktivně strávenou dovolenou.

Česká republika je lázeňstvím vyhlášená. Máme tu mnoho lázní, které navštěvuje zahraniční klientela, například lázně v Karlových Varech. Nemusíte ale mířit do těch nejznámějších, nejluxusnějších a také nejdražších. Moc rádi bychom vás letos v létě pozvali do Jeseníků či do Krkonoš! Letní pobyt v lázních tam totiž jde spojit s túrami po horách.

Jánské Lázně na úpatí Krkonoš

Do Krkonoš se přece nemusí jezdit nutně jen do Špindlerova Mlýna. Janské Lázně leží v nadmořské výšce přes 600 metrů a léčivý pramen tam bylo objeven už roku 1006. Léčí se zde následky obrny, alergie, chronické choroby a respirační onemocnění, avšak pramen o teplotě 29 °C udělá dobře každému, i těm, co jsou zcela zdraví. Z přírody všude v okolí budete určitě nadšeni, město ale nabízí i řadu kulturních aktivit.

Karlova Studánka u Pradědu

Z Moravy je to do Krkonoš docela daleko, doporučujeme vám vydat se spíš do Jeseníků. Lázně Karlova Studánka jsou situované na východní straně Pradědu. Založil je syn Marie Terezie, léčí se zde onkologická onemocnění, onemocnění dýchacích cest, vysoký krevní tlak a pohybové nemoci. V lázních je k dispozici řada aktivit od kulturních přes gastronomické až po sportovní. Určitě se odsud musíte vydat minimálně na Praděd, buď pěšky, nebo autobusem, který vás doveze skoro až k vrcholu.

Wellness pobyt v lázních

Do lázní se sice můžete vydat na rekonvalescenci, ale míří se sem také za klasickými wellness pobyty. Dopřejte si letos v létě jeden takový nehledě na váš věk a zdravotní stav. I vy si zasloužíte péči v podobě masáží, sauny a pobytu v bazénu. Tak které lázně si zvolíte vy?

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share