- Reklama -

Tradice a originální design: moderní křišťálové lustry dobývají tuzemské trhy

Author

Categories

Jaký prvek dodá místnosti na kráse a eleganci? Podlaha, gauč nebo snad koberec? V žádném případě! Nezpochybnitelným ústředním prvkem je stropní svítidlo. Rozsvícený křišťálový lustr povznese atmosféru a hra světel vykouzlí u návštěvníků údiv. Kromě krásného vzhledu jsou právě toto důvody, proč se do tuzemských domácností navrací křišťál. Nové modely navíc spojují tradici a originální design, není divu, že tyto produkty dobývají tuzemské trhy a jsou lákadlem pro zákazníky.

Konec bodovek, luxus vypadá jinak

Podhledy a bodovky byly hitem, který následovali snad všichni a neobešla se bez nich žádná rekonstrukce nebo novostavba. V dnešní době jsou trendy mnohem pestřejší a klade se důraz na originální design, ale také kvalitní materiály. Tradiční křišťálové a designové lustry se tak dostávají do popředí, tím spíše, že je společnost Artglass vyrábí přímo v tuzemsku ve své továrně v Jablonci nad Nisou. Šikovné ruce zde tvoří luxusní umění, které vyniká zpracováním a originalitou. Něco, s čím se nemohou bodovky a dovozová svítidla vůbec měřit.

Rozzáří prostor i oči návštěvníků

Proč volit tradiční křišťálový lustr do interiéru? Rozhodně neplatí, že tento druh svítidel se hodí pouze do zámeckých prostor nebo slavnostních síní. Výtečně se snoubí s moderním designem, což dokládá designová kolekce, která vzniká od návrhu až po finální výrobek v jablonecké společnosti. Mezi nejprodávanější originální kousky patří bezpochyby kolekce Bloom, která se inspiruje v přírodě a vyniká jemnými detaily s květy tvořícími vzdušnou a nadčasovou instalaci. Jednotlivé kousky lze navíc vhodně kombinovat nebo instalovat či pozměňovat na základě vlastního přání.

Ve zlatě i v mosazi

Výhodou vlastní návrhářské dílny a výroby jsou jedinečné návrhy a výrobky, které vznikají pod rukama šikovných designérů a sklářů. Katalog obsahuje stovky položek, které využívají nejen tradiční kombinaci křišťálu se zlatem, ale používají též mosaz nebo jiné druhy kovů, které nabízejí hru s povrchovými úpravami. Lesk, mat nebo patina? Nic není problém. Firma současně vychází vstříc i návrhům zákazníků a je schopná vyrobit jedinečné svítidlo na míru.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share