- Reklama -

Svěřte své děti do důvěryhodné soukromé školky

Author

Categories

Jestli je už vaše děcko školkou povinné a na vás po mateřské čekají v práci, hlídání dětí Vám zajistí školka v Praze. Jestliže se vám běžná mateřská školka z určitého důvodu nelíbí, nebo mají na přijímané děti stop-stav (třeba kvůli trvalému bydlišti, protože státem řízené předškolní instituce nabírají přednostně nejprve děcka z konkrétní lokality, a tak je početní kvóta velice rychle naplněna), zvolte si tedy pro hlídání dětí optimální mateřské školy Praha 9.

Odpovídající hlídání dětí zajistí školka v Praze Pro Family

Mezi vyhlášené soukromé školky Praha můžeme zařadit MŠ Pro Family, s. r. o., která provozuje pobočky po celé Praze. A tak byly soukromé školky Praha Pro Family ohodnoceny certifikátem školních inspektorů roku 2014. Což se neřadí mezi jediné měřítko, co by ve vás mohlo vzbudit nadšení pro fakt, aby privátní školka v Praze přivítala vaše dítě. Ze šesti pražských provozovaných školek v Praze si jednoduše zvolíte právě tu školku, jaká je pro vás ideálně, co do vzdálenosti od domova či práce.

Naše soukromé školky Praha – Pro Family nabízejí nadstandardní služby

Pokud dáte své děcko do soukromé školky Praha, nevyhnete se platbě školného, jež činí asi 6100 korun za měsíc při šesti hodinách denně. Započítává se jen absolvovaný čas, takže když vaše dítě onemocní, za tuto dobu neplatíte nic. Zmíněná částka je absolutní a pojímá stravování dítěte i veškeré zájmové aktivity, jež mohou vaše děti prožít.

Mateřská škola Pro Family zajišťuje nejen samotné hlídání dětí, avšak orientuje se rovněž na další činnosti, kam spadá třeba divadlo, tenis, angličtina, plavání, anebo keramika nebo tancování. A tak se vaše děti naučí samostatnosti, navíc se plně rozvinou jejich vlohy.

Pro Family byla zařazena mezi originální soukromé školky Praha. Reference na soukromé školky Praha jsou stoprocentní, poměry a prostředí je absolutně vynikající. Uvedená školka v Praze otevírá v sedm ráno, zavírá v sedm večer, a tak ji rádi využívají i velmi zaměstnaní rodiče.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share