V poslední době roste zájem o netradiční fotografie, které budou něčím jedinečné, zajímavé, exkluzivní. Fotografové tak začínají přemýšlet nad tím, co nového svým zákazníkům přinesou, případně co jiného jim mohou nabídnout v porovnání s konkurencí. Zatímco dříve nebyli lidé nijak nároční a rádi se fotili i před plátnem, nyní mají trochu vyšší požadavky, hlavně co se týče svateb. Svatební fotografie chtějí mít opravdu dokonalé. Jednou z možností, jak je zpestřit, je použití barevných dýmovnic. 

I když barevné dýmovnice zabarvují oblečení, při chytrém použití z toho nevěsta a ženich mohou vyjít bez jediné újmy. Barevné dýmy tak v posledních letech zpestřují i svatební fotografie, nejen ty narozeninové. Vsadíte i vy na originalitu a najdete si fotografa, který používá dýmovnice do ruky?

Barevné dýmovnice lze použít kdekoliv

Každého fotografa, který touží vyzkoušet tento typ zábavní pyrotechniky, se jistě ptá, jestli lze dýmovnice do ruky použít všude, kde ho napadne. Obecně to není zakázané, barevné dýmovnice je skutečně možné použít kdekoliv. Dbejte však na to, aby dýmovnice měli rukojeť, díky které vás nebude tolik pálit a díky které budete mít více času na blýsknutí dokonalých snímků, s nimiž klidně budete moct jít i do kdejaké soutěže. 

Jak ale bylo zmíněno, dýmovnice jsou něco, co barví. Musí se s tím počítat. Nelze nikde na světě sehnat dýmovnice, které by oblečení nezabarvovaly. To by měli mít na paměti i budoucí novomanželé, kteří se barevnému dýmu vystaví více než fotograf. 

Vyzkoušejte i jiné druhy zábavní pyrotechniky

Dýmovnice do ruky však nejsou to jediné, co můžete při focení svatebních fotografií použít. Velice často se používají také prskavky. Pokud je však chcete použít, musíte si počkat do setmění, jindy totiž nevyniknou.