- Reklama -

Stříbrné prsteny pro každou příležitost

Author

Categories

Stříbrné prsteny se hodí ke každé příležitostí. Já osobně tyto krásné šperky vyhledávám poměrně velmi často. Naštěstí je můj partner již natolik prozíravý, že velmi často odhadne správnou dobu, kdy je zapotřebí mi udělat radost novým stříbrným prstýnkem, který mi pokaždé vykouzlí úsměv na tváří. Kromě jiného je velmi pozorný v tomto ohledu a vybírá prsteny přesně podle mého vkusu. Nikdy se nestalo, že by mi pořídil prstýnek či jiný šperk, který by se mi vůbec nelíbil. Je jasné, že mě má dokonale přečtenou. 

Stříbrné prstýnky se zirkony

Stříbrné prstýnky se zirkony jsou zpravidla mojí srdcovou záležitostí. Miluji prsteny, které nabízejí klidně i tři řady zirkonů a díky tomu se perfektně třpytí a každého tak zaujmou na první pohled. Jeden podobný prsten jsem dostala v létě ke svým kulatým narozeninám od mého partnera, který mi prsten věnoval jako jeden z mnoha dárků. Dokonce na něj nechal vygravírovat pro nás velmi důležitý symbol, který má pro nás oba velmi podstatný význam. Vysoký lesk tohoto prstenu je dán zejména rhodiovaným povrchem, kterým je prsten upraven. Kromě jiného kvituji také odolnost vůči oxidaci a tím pádem nemožnost zčernání, které mě vždycky velmi znepokojovalo u všech podobných šperků. 

Stříbrný prsten k výročí pro maminku

Stříbrný prsten jsem nedávno věnovala s partnerem také mé mamince, která slavila výročí svatby s tatínkem a která rovněž miluje prsteny. Od tatínka dostala krásný prsten z bílého zlata a od nás zase tento stříbrný, a to jako poděkování za všechno, co pro nás i naše vnoučata dělá po celé roky. Maminka byla ze šperků nadšená, a dokonce se rovněž rozplakala. Jsem ráda, že jsem jí tímto šperkem mohla udělat radost. Nyní mám v plánu věnovat podobný šperk také mé sestře, které se zanedlouho narodí její vytoužené první miminko. Pokud se jí narodí navíc holčička, věnuji jí krásné náušničky, které jsem nedávno objevila v klenotnictví a ze kterých jsem naprosto unešená. 

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share