Jarní a letní období je skvělým obdobím pro intenzivní nebo méně fyzickou aktivitu venku. Ideální jsou klidné jarní procházky s přáteli – neunaví Vás, ale umožní Vám vychutnat si vůni a pohled na znovuzrozenou přírodu. Na procházky je dobré vzít si pohodlnou obuv a atraktivní stylizaci. Díky tomu se můžete nejen věnovat fyzické aktivitě, ale také ji provádět ve velkém pohodlí. Jakou obuv zvolit na jarní procházky s kamarádkou? Musí to být vždy sportovní obuv? Vyrábějí velké značky také pohodlné pantofle nebo sandály pro každodenní nošení? Co nosit k pantoflům, aby stylizace vypadala jarně a lehce?

Pohodlná dámská obuv, ideální na procházku s kamarádkou

Mnoho žen si klade otázku, jakou obuv zvolit na neformální procházku s kamarádkou. Obuv by měla být především přizpůsobena teplotě a venkovním podmínkám. Na jaře a během teplých letních dnů jsou první volbou dámské pantofle. Obvykle jsou lehké, umožňují noze dýchat a velké módní firmy je připravují ve stovkách různých designů. Alternativou jsou sandály a baleríny, ve kterých se však již nechodí tak pohodlně. Je lepší vsadit na pohodlí v kombinaci s vizuálně atraktivní formou. 

Krásné boty od známých módních značek – krásné a pohodlné pro každodenní nošení

Přestože dámské pantofle nejsou považovány za tak klasickou obuv jako jejich alternativy, mnohé z největších módních značek připravují tuto obuv na sezónu jaro/léto. To platí nejen pro obchodní řetězce, ale i pro módní giganty, jako jsou GAP a Karl Lagerfeld. Vzhledem k obrovské rozmanitosti vzorů a barev lze předpokládat, že si každá žena najde něco pro sebe. Pantofle nepatří k nejdražším typům obuvi a prodávají se v různém cenovém rozpětí, takže si je můžete koupit, aniž byste příliš zatížili svou peněženku. 

Co si vybrat, když nosíte dámské pantofle – jaké prvky šatníku dodají Vaší stylizaci lehkost?

Pantofle nejsou obuv, která se nosí ve formálních situacích – jsou to spíše boty pro volný čas. Z tohoto důvodu je třeba pečlivě volit stylizace, které s nimi budou ladit. Všechny splývavé, jemné a vzdušné látky budou perfektní. Budou dokonalým doplňkem Vaší stylizace na procházku s přáteli. Pantofle GAP nebo Karl Lagerfeld můžete samozřejmě sladit se stylizacemi od stejných návrhářů, aby působily celistvě a vypadaly jako z přehlídkového mola těchto značek. K pantoflům je lepší nosit šaty a sukně, které dodají Vaší siluetě lehkost. 

Kam vyrazit na procházku s kamarádkou a předvést svou atraktivní stylizaci?

Jiná stylizace by měla být samozřejmě přizpůsobená procházce muzeem a jiná procházce lesem nebo parkem. Proto je tak důležité zvolit správnou obuv, a to nejen kvůli vlastnímu pohodlí, ale také kvůli venkovním podmínkám. Za deštivého dne se pantofle nehodí, a když je příliš chladno, mohou být příliš studené na to, abyste v nich chodili ven.