- Reklama -

Potřebujete nové zastínění terasy nebo balkonu? Zvolte markýzy proti dešti

Author

Categories

Máte spojené markýzy s venkovními zahrádkami restaurací, kolonádami, vitrínami obchůdku…? Pak vězte, že jsou stále častěji i na pozemcích u rodinných domů nebo balkonech bytů. K dostání jsou velmi praktické, odolné a luxusně působící markýzy proti dešti Markilux, jež vám dovolí užívat si chvíle venku i při nepříznivém počasí.

Investice do kvalitní markýzy se vyplatí

Pokud se poohlédnete po markýzách, rychle zjistíte, že značka Markilux patří k těm nejlepším, jaké můžete najít. U nás je nabízí společnost T-bold s.r.o. Na jejích webových stránkách T-shade.cz najdete mnoho druhů markýz tak, aby si vybral skutečně každý. Ať už se zaměříte na kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, markýzy na balkon, boční markýzy nebo modely samostojné, vždy získáte luxusní kousek vyrobený na míru s pětiletou záruční lhůtou. Luxusní design je zárukou, že bude vaše markýza reprezentativní i u moderních domů.

Na T-shade.cz najdete i bohatou fotogalerii s inspirací pro vás. Můžete se podívat, jaké modely si vybrali lidé před vámi. Nabídka látek a barev konstrukcí je velká, a tak může mít markýza mnoho podob. Pokud máte starou markýzu, můžete si na ni koupit novou nepromokavou látku a dohodnout její montáž.

Boční markýzy pro vaše soukromí i ochranu před sluncem, deštěm a větrem

Pro mnohé z nás je řešením i boční markýza. Slouží i jako závětrná clona, zastínění velkých oken nebo boční strana pergoly. Je tvořena ze vzdušného materiálu, který nepropustí slunce, vítr ani déšť, a také vám zajistí soukromí před zraky kolemjdoucích či sousedů.

Ať už vás zajímá markýza na balkon, terasu či prostor na zahradě, modely od Markilux jsou zárukou, že budete s funkcí i vzhledem vašeho zastínění spokojení mnoho let.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share