- Reklama -

Potisk na trička jako originální dárek

Author

Categories

Ať už patříte do skupiny lidí, která radši dárky dává nebo do té, která dostává, určitě se vám někdy stalo, že jste museli opravdu přemýšlet nad tím, jak někoho potěšit. Přinést na oslavu originální dárek a vidět tu radost je totiž krásný pocit.

Až si zase někdy příště budete lámat hlavu nad tím, čím tak přítele, kamarádku nebo maminku potěšit, vzpomeňte si na trička s potiskem.

Trička s potiskem

Trička s potiskem jsou úžasná v tom, že si vybere opravdu každý. Nabídka je opravdu široká, ať už jste vášnivý rybář, sportovec, jedlík nebo fanoušek některého seriálu či filmu.

Na trička si můžete potisknout také třeba oblíbené hlášky z filmu, citáty nebo třeba umístit svatební fotky na tričko jako dárek novomanželům.

Velké oblibě se také těší trička pro zamilované páry, maminky nebo právě skupinová trička na rozlučky se svobodou, skupinové akce nebo oslavy.

Výroba vlastních triček

Tisknout na trička není jen záležitostí originálního, vtipného nebo romantického dárku. Kromě triček, která můžete koupit už s nějakým konkrétním motivem nebo podle vlastního návrhu, se také můžete pustit do výroby vlastních triček doma.

Možná, že dokážete vytvořit tričko přesně podle vašich představ a udělá vám tvůrčí činnost větší radost. Vlastnoručně vyrobené dárky navíc potěší dvojnásob. Dali jste si tu práci a čas, dokazuje to, že vám na druhém člověku skutečně záleží, ať už jste nebo nejste spokojeni s výsledkem.

Výroba vlastních triček doma přináší i další plusy. Dokážete tak zabavit děti na celé odpoledne.

Uvidíte sami, že až přinese domů barvy na textil a vyzdobíte si starší trička, bude váš den hned zábavnější a čas strávený s dětmi kvalitnější.

Kromě malování na trička můžete zvolit i jiné způsoby tvoření – třeba batikování, nažehlování obrázků, razítkování a další.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share