Oskarová hvězda Nicole Kidman se svým manželem, country zpěvákem Keithem Urbanem, koupili stylový byt v proslulé celebritnou čtvrti Tribeca na Manhattanu. Podle deníku New York Post je však na budově více než elegantní italský neo-renesační styl zaujaly účinná opatření na ochranu proti paparazzi.

Hvězdný pár se rozhodl obohatit své úctyhodné portfolio nemovitostí atraktivním vintage apartmánem za 3,5 milionu dolarů v lukrativní čtvrti v krásné čerstvě zrekonstruované budově, která je chráněnou památkou. Budou ho využívat jako newyorské bydlení, neboť hlavní sídlo jejich rodiny mají v Nashville. I když tento byt už na první pohled zlomí srdce mnohým milovníkům romantického designu, Nicole prý při jeho koupi přesvědčili jiné benefity.

Budova má totiž tři samostatné vchody do budovy a také „nebeskou garáž“ odolnou proti paparazziům, která majitelům umožňuje hydraulicky zvedat svá auta až ke svému bytu, čímž pomůže zachovat soukromí celebritnou dvojice. Působivou budovu postavili architekti McKim, Mead & White a původně sloužila jako sídlo soudu. I po rekonstrukci zůstaly některé historické prvky pečlivě zachovány, včetně vysokých stropů a mramorové haly.

Přestože apartmán nabízí dokonalé exkluzivní příslušenství, jeho samotná rozloha je poměrně malá, má plochu 150 m2 a dvě ložnice. Může se však pochlubit dubovými parketami s francouzským vzorem Chevron a stropy, které dosahují výšky více než 4 metry. Velké klenuté okna poskytují nádherný výhled na město. Kuchyň na míru s linkou Scavolini je ultra moderní, obložená carrarského mramorem a vybavena špičkovými spotřebiči Miele. K vybavení patří také vinný sklep s vlastní soukromou jídelnou, krytý bazén, zahrady na střeše s ohništěm a fitness s rozlohou 204 m2.

Kromě tohoto nového realitního přírůstku a svého hlavního domova v Nashville má Nicole Kidman a Keith Urban ještě jeden dvouúrovňový apartmán na Manhattanu, rezidenci v Beverly Hills a dva domy v Austrálii, odkud oba pocházejí. Oba jsou také i přes koronakríze pracovně zaneprázdněni.

Nicole od roku 2019 dokončila filmy Stehlík a Bombshell a hraje i v připravované hudební komedii Netflix „Prom“. Keith zas připravuje nové album „The Speed ​​of Now Part One“.