Také máte pocit, že by vaše koupelna zasloužila projít obnovou? Že vám poctivě slouží už nespočet let a vy jste do ní již dlouho nezainvestovali? Nemusí jít nutně o výdobytky nejmodernější sanitární techniky a koupelnové architektury za desítky tisíc, ale alespoň revitalizaci základních funkčních prvků by si vaše koupelna jistě zasloužila.

Jak na to?

V praxi máte prakticky tři způsoby, jak dosáhnout kýženého výsledku. První a ten nejdražší současně spočívá v tom, že si na svou modernizaci najmete profesionální koupelnové studio, jež vám zpracuje vizuální 3D návrh a zároveň zajistí samotnou realizaci.

Druhá možnost spočívá ve vlastní iniciativě a obíhání obchodů naslepo. Mrknout tam a tam a nakoupit sprchové sety na pas blint je nejen náročné, ale nezaručí vám zdárný výsledek. Člověk se ve stresu a při únavě z nakupování může snadno splést nebo neodhadne technické náležitosti, či vhodnost materiálu.

E-shopy nabízí lidové ceny

Třetí možností je pak nákup on-line. Jakkoliv tento způsob pořízení sanitárních doplňků působí rozpačitě, pravý opak je pravdou. Na internetových e-shopech můžete pořídit nejen umyvadla, vany, sprchové sety, ale třeba i obklady nebo sety vanových a sprchových baterií. Výhodou je čas, který máte k jejich výběru, nikdo vám nestojí za zády a nedýchá na krk, neznervózňuje ani se vás nesnaží zmanipulovat k nákupu takzvaných „ležáků“.

Na webových stránkách specializovaných prodejen najdete nejen reálné fotky, možnosti kombinování, ale i detailní popis technikálií a vlastností, jež jsou pro instalaci potřebné. Ideálním místem, kde pořídit vybavení do koupelny na jednom místě, je e-shop HeavenShop, jehož mottem je: bydlete jako v nebi.

Z pohodlí domova si vyberete vše, od van počínaje, sprchovými žlaby konče, včetně topných těles, žebříků, instalačního materiálu nebo doplňků.

V HeavenShopu pořídíte i koupelnové předložky, držáky na ručníky, dávkovače tekutin, stejně tak i sprchové závěsy nebo WC kartáče. To vše v nejlepší kvalitě a za solidní ceny. Tak neváhejte a nakoukněte!