- Reklama -

Minerály, z nichž se nejčastěji vyrábí náramky

Author

Categories

Minerály a polodrahokamy odjakživa přitahovaly lidskou pozornost. Lidé se nyní stále více obracejí k tradičním vědomostem, které byly po mnoho století předávány z generace na generaci. Jaké minerály se nejčastěji používají při výrobě náramků z minerálů a jaký je jejich význam? 

Energie, ochrana i harmonie – to je křišťál

Křišťál je bezesporu minerál, který bývá velmi často používán pro náramky a další doplňky. Náramek dokáže bojovat proti negativním vlivům z okolí jeho nositele. Dokáže mu pomoci také vyrovnávat se s emocemi, nebo harmonizovat životní energii. Během období nemoci dokáže křišťál podpořit uzdravovací proces. Mimo jiné je dobrým pomocníkem při potížích se žaludkem, srdcem, hormony nebo v případě bolestí. Náramky z minerálů se tak mohou stát vítaným pomocníkem při mnoha životních situacích.

Rovnováha, odvaha i sebedůvěra – to je černý achát

Přejete si náramek, který by kromě ozdoby sloužil jako významný pomocník v běžném životě? O achátu se po staletí tvrdí, že dokáže obnovit rovnováhu v těle, a to jak psychickou, tak i fyzickou. Pomůže vám při situacích, kdy je potřeba průbojnost a sebevědomí. Mimo jiné dokáže také pomoci s hladinou stresu, stačí jen požádat. Achát lidem i prostoru pomáhá při hledání celkové harmonie a rovnováhy. Pozitivní vliv má také na lymfatický systém, trávicí ústrojí, krevní oběh a kůži.

Ochrana, stabilita, radost – to je jaspis

Říká se, že jaspis má výjimečné vlastnosti ohledně ochrany svého nositele před negativním působením okolí. Přirovnává se ke štítu u rytíře. Kromě ochrany je ale také skvělý pomocník při radosti. Procházíte těžkým obdobím, nebo byste si přáli jen tak zvýšit úroveň radosti v životě? Jaspis bude ten pravý společník! Kromě toho se o něm traduje, že dokáže podpořit funkci imunitního systému, detoxikovat, nebo vyřešit kožní potíže.

Líbí se vám možnost si pro svůj doplněk zvolit minerál, který má hlubší význam? Zjistěte si, kterou z vlastností kamene nejvíce využijete.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share