- Reklama -

Luxusní dámské hodinky PRIM Magdalena vzdávají hold rodnému městu

Author

Categories

V Novém Městě nad Metují se zrodila česká hodinářská tradice, která funguje nepřetržitě už 70 let. S jeho historií je od svého počátku neoddělitelně spjatá. Na počest Nového Města nad Metují vznikla exkluzivní limitovaná edice Magdalena. Rudé hodinky okouzlí každou ženu, která se nebojí být výjimečná.

Základní kámen Nového Města nad Metují položil roku 1501 osobně jeho zakladatel, šlechtic Jan Černčický z Kácova. Spolu s manželkou Magdalenou se sem přestěhoval, ale kvůli svému evangelickému vyznání byli manželé nuceni odejít na Moravu. Magdalena však zůstala svému muži oporou po celý život. Jedinečné hodinky z limitované edice, která po ní dostala jméno, v sobě nesou její příběh i příběh celého města.

Vášeň i energie

Červená barva symbolizuje odvahu, energii, sílu a lásku. Díky ní jsou hodinky na dámském zápěstí nepřehlédnutelné. Stříbrně vyvedené římské číslice jsou inspirovány věžními hodinami, jaké byly obvyklé právě v šestnáctém století.

Nerezovou korunku zdobí tradiční novoměstské oblouky, ochranná známka společnosti ELTON hodinářská. Ciferník je doplněn sladěným rudým řemínkem z aligátoří kůže. Model je opatřen špičkovým švýcarským strojkem s automatickým nátahem.

Punc jedinečnosti

Pokud hodinky pořizujete jako dárek, nabízí hodinky originální způsob, jak dát dotyčné osobě najevo, co pro vás znamená. Zadní víko bylo navrženo tak, aby se na něm bylo místo pro osobní přání, či vzkaz. Hodinky tak darujete jako jedinečný originál, určený jen pro ni.

Ani po sedmdesáti letech se v Novém Městě nad Metují nepřestávají rodit tradice. Edicí PRIM Magdalena zahajuje firma ELTON hodinářská jednu novou. Odteď vyjde každý další rok limitovaná edice jiné barvy. Červený model Magdalena bude tedy v prodeji pouze do konce roku 2023. Jaká barva to bude příští rok, zůstává do té doby tajemstvím.

Model PRIM Magdalena, kompletní sortiment hodinek a mnohem více o firmě ELTON hodinářská a. s. najdete na www.prim.cz.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share