- Reklama -

Limitovaná edice PRIM ORLÍK pro ženy: hodinky, které boří stereotypy

Author

Categories

Když dali novoměstští hodináři před téměř šedesáti lety vzniknout hodinkám jménem PRIM ORLÍK, zdaleka nepředvídali, že stvoří legendu, jež se stane nestárnoucí ikonou, kterou budou po dlouhá desetiletí hrdě nosit nejen vojáci. Patrně také netušili, že pod stejným názvem vyjde i dámský model, který spojí zdánlivě nespojitelné: ikonické armádní hodinky a ženskou noblesu a eleganci. Ale léta utekla, a tak dnes přichází firma Elton hodinářská s limitovanou edicí hodinek PRIM ORLÍK, nyní v dámském provedení.

Není se čemu divit – téměř 15 % armády České republiky tvoří ženy; ze všech zaměstnanců spadajících pod resort obrany je to pak dokonce 20 %. Ženy si zkrátka vybojovaly své místo i v takových profesích, které byly ještě v době vzniku hodinek PRIM ORLÍK považovány za výhradně mužské. A co víc, jejich podíl v těchto povoláních dlouhodobě dále roste. Je tedy naprosto přirozené, že hodinky, jež byly vyrobeny jako mimořádně odolný model pro vojenské potápěče, mají již dnes i dámskou variantu, která ovšem neztrácí nic ze svého šarmu, pouze k původnímu designu přidává ženské prvky.

A že jde stále o jedinečný design – dominantní černou barvu doplňují detaily z růžového zlata, díky nimž působí hodinky luxusním a exkluzivním dojmem. Subtilní nápis Orlík, netradičně vyvedený oblým ručně psaným fontem, dodává číselníku křehkost. Z temně černého pouzdra vystupuje leštěná luneta, rovněž z růžového zlata. Barvy ciferníku pak vytváří kontrastní efekt a hodinky jsou na dámském zápěstí nepřehlédnutelné, díky minimalistickému designu jsou však vhodné pro každou příležitost.

Dovedeno k dokonalosti

Novoměstští hodináři přitom nevynechali ani detaily a hodinky tak působí precizně a luxusně ze všech úhlů. Jejich bok zdobí původní logo modelu ORLÍK. Zadní strana odhalí pohled na strojek s atraktivní povrchovou úpravou, také z růžového zlata. Korunka má tvar piktogramu, inspirovaného Novoměstskými oblouky. S hrdostí tak dáte světu najevo, že vaše zápěstí zdobí hodinky vyrobené v nejstarší české hodinářské manufaktuře. Na exkluzivitě neztrácí ani kožené pouzdro, jež hodiny bezpečně ochrání, a náramek, zdobený rovněž piktogramem z růžového zlata, který vypadá skvěle nejen v kombinaci s hodinkami.

Limitovaná edice PRIM ORLÍK 38 D bude vyrobena v počtu 60 kusů. Dopřejte si pocit jedinečnosti a luxusu s výjimečnými dámskými hodinkami, které boří stereotypy a dávají legendě jménem ORLÍK nové kouzlo.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share