Existují nejrůznější typy přepravy, jež bereme v současné době jako samozřejmost, a to například autobusy, automobily, vlaky či letadla. Nyní je však možné zažít i něco zcela nového, jedinečného. K dispozici vám je Aerotaxi. Že jste o této službě ještě neslyšeli? Tak to je veliká chyba. Aerotaxi poskytuje služby v oblasti přepravy osob či nákladu. Jedná se o velmi pohodlný a zároveň rychlý způsob přepravy, který je rovněž maximálně bezpečný. Již žádné kolony, zpoždění ani další nepříjemné překážky při cestování. Vyzkoušejte i vy Aerotaxi, moderní způsob přepravy, jež si oblíbíte.

Přeprava vzduchem díky vrtulníku – snadno a rychle

Aerotaxi je v podstatě jakýsi taxi vrtulník. Rychle a jednoduše přepraví vás či náklad tam, kam zrovna potřebujete. Jeho nespornou výhodou je samozřejmě rychlost. Díky tomu, že vrtulník není závislý na provozu, jako je tomu například v případě silniční dopravy, či na navazujících spojích, v případě drážní dopravy, je cestování s ním mnohonásobně rychlejší. Dopravu můžete využít jednak na území ČR, ale po domluvě je možné zajistit i dopravu po Evropě, a to už je přeci výhodné. Let vrtulníkem Aerotaxi může být ovlivněn jedině nepříznivými povětrnostními podmínkami. 

Aerotaxi vrtulník Robinson R44

Přepravovat vás bude vrtulník Robinson R44. Jedná se o zajímavý typ vrtulníku, který je čtyřmístný a běžně se využívá například i pro vyhlídkové lety vrtulníkem. Během přepravy si tak budete moci vychutnat rovněž jedinečný pohled na okolní krajinu. Vaši přepravu rovnou spojíte také s vyhlídkovým letem. Zaujala vás služba aerotaxi? Pak není nic jednoduššího než ji vyzkoušet na vlastní kůži. Rezervování termínu je snadné a ochotný personál samozřejmě rád zodpoví vaše případné dotazy, které se této služby týkají. Věříme, že i vás Aerotaxi nadchne a stanete se pravidelnými zákazníky.