- Reklama -

Již žádné přelévání a skrývání mycího prostředku na nádobí!

Author

Categories

Víte, jak si zpříjemnit a usnadnit ruční mytí nádobí v maximální možné míře?  Klíčem k úspěchu je volba kvalitního mycího prostředku, který si nejen poradí s připáleninami, ale i zaschlými zbytky jídla. Odteď to však nemusí být jen skvělý a silný pomocník, ale zároveň elegantní doplněk vaší kuchyně. 


Nový Pur Secret of the Mineral Pearls upoutá vaši pozornost rozhodně už na první pohled. O jeho prémiový vzhled se starají jedinečné okem viditelné minerální perličky. Ty z něj dělají nejen účinného pomocníka v boji se špinavým nádobím, ale i dokonalou dekoraci, která se bude skvěle vyjímat na kuchyňské lince a svým vzhledem jistě potěší oči všech členů rodiny, a to nejen při každém mytí nádobí.

Kromě elegantního vzhledu je benefitem nového Pur Secret of the Mineral Pearls i příjemná vůně. Vybírat můžete ze dvou variant: granátové jablko a květ z pomerančovníku nebo svěží vůně lotosového květu. V kombinaci se silným čisticím účinkem navrátí tato novinka každému špinavému šálku, příboru a hrnci původní čistotu, lesk a dodá příjemnou vůni.


Nový Pur Secret of the Mineral Pearls je k dostání v běžné maloobchodní síti, jeho doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč (450 ml).

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share