- Reklama -

Dřevěná dekorace – Strom života

Author

Categories

Až budete do svého bytu hledat unikátní dekoraci ze dřeva, vsaďte na skvosty přírody z e-shopu momdeco.cz. Mezi spoustou dekorací ze dřeva narazíte i na Strom života, ručně vyráběný originál v malých rodinných indonéských dílnách. Strom života je propojen se vším. Obecně znamená propojení všeho ve vesmíru. Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka toho, že nejste nikdy sami. Jeho význam představuje to, že jste spojení se světem. Kořeny stromu sahají do hloubky a šíří se do země, čímž přijímají výživu od matky Země a jeho větve sahají až do nebe, kde přijímají energii ze Slunce a Měsíce.

Zvolit ten pravý bytový doplněk není vůbec jednoduché

Nabídka je velmi široká, a tak se člověk těžko rozhoduje. Týká se to i návštěvy v internetovém obchodě momdeco.cz. Na výběr jsou dekorace ze dřeva (například dřevěné kachny), dekorace z kovu, závěsné dekorace různých velikostí a vzorů.  

Mezi dekorace samozřejmě patří také macramé neboli drhání, které je v současné době velmi oblíbenou dekorací nejen pro interiéry, ale i exteriéry. Právě tyto závěsné dekorace dokážou doma vytvořit to pravé útulno, a navíc – bavlna je stejně jako dřevo přírodní materiál. Závěsná dekorace macramé se skvěle bude vyjímat i ve váš svatební den.

Kdy je správný čas na dekorace?

Dekorace a doplňky, kterými krášlíme naše domovy jsou nezbytnou součástí domova jako celku. Vytváří útulno a „teplo domova“, kam se rádi vracíme a trávíme čas společně s rodinou či přáteli. Proto by také měly být dokonale sladěné s nábytkem. Ať už jde o již zmíněné závěsné dekorace, povlaky na polštáře, stínidla na lampy nebo třeba lapače snů. Ještě jste o lapačích snů neslyšeli? Jsou to strážci, kteří k vám nepustí ošklivé sny. Filtrují je přes své „tělo“ v podobě dlouhých střapců či šňůrek více či méně zdobených různými korálky, peříčky. Lapač snů z momdeco.cz by rozhodně neměl chybět v žádné ložnici ani dětském pokoji.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share