Rekonstrukce bytu, nebo stěhování a potřeba vymalovat čeká několikrát za život každého z nás. Někdo má rád obměnu interiéru poměrně často a barvy, tapety, ale i malířské šablony na zeď, se kterými vytvoříte zajímavé detaily i velké obrazy, jsou skvělým způsobem, jak místnost rázem dostat do nového kabátu.  

Pomocník za pár desítek korun 

Malířské šablony na zeď jsou většinou tvořeny z jednoho kusu. Pokud je ale přiložíte postupně vedle sebe, nad sebe, ale i různě po pokoji, můžete vytvořit kytici velkých květů, stěnu plnou dešťových kapek, poletujících deštníků nebo třeba pobíhajících štěňátek v rohu místnosti.  

Prodávají se také šablony na zeď, díky nimž vytvoříte různé bordury, kterými stěnu opticky předělíte. To, jak bude dílo barevně vypadat, je na vás. Můžete použít různé barvy, ale také černou, hnědou nebo šedou. Tyto se hodí k většině barev, takže ať už je pokoj vymalován žlutě, zeleně nebo třeba fialově, je spousta možností, jak jej šablonami oživit. 

Vytvořte si šablonu na zeď dle svého vkusu 

Pokud jste zruční a v obchodě jste nenarazili na šablonu, kterou byste úplně chtěli, stačí, abyste si koupili tvrdý velký kus papíru, nakreslili na něj obrázek a vystřihli jej. Je lepší, pokud velké obrázky vytvoříte tak, že v šabloně tu a tam přiznáte předěl a nemuseli jste ve finálním obrázku na stěně domalovávat detaily, aby bylo jasné, co obrázek znázorňuje. 

Šablony z umělé hmoty můžete použít opakovaně i po letech, nebo je můžete prodat.  

Buďte originální a stejně tak vyzdobte váš domov. Budete spokojeni a vaše návštěvy se na vytvořené obrázky nebudou moct vynadívat.