- Reklama -

Červené jehlové podpatky – sexy must have v šatníku

Author

Categories

Červené jehlové podpatky jsou jistě spojeny se sexy ženskými kreacemi. Oblečte si je k šatům – i když se rozhodnete pro maxi šaty – a Váš outfit určitě upoutá pozornost

Sexy boty – hodí se pro každou příležitost?

Mnoho žen se ptá, zda jsou boty v tak intenzivní barvě dobrou volbou. Odpovídáme: rozhodně! Je však třeba mít na paměti, že tento typ obuvi bude rozhodně dominovat celé stylizaci. Červené jehlové boty Wojas nebo jiné podobné boty na podpatku by se proto měly kombinovat s jednoduchými, elegantními prvky oblečení – tak, aby vytvářely elegantní stylizaci. Tento typ obuvi vypadá skvěle v kombinaci s šaty, ale také s elegantními kalhotami.

Červené jehlové podpatky jsou skvělou volbou nejen na každodenní nošení, ale také na rande a obchodní schůzky, pokud podle toho zvolíte další prvky stylizace. Je také dobré mít na paměti, že červené boty nemusí nutně znamenat zakryté lodičky: ve stejném odstínu můžete zvolit i letní sandály na podpatku v barvě krve nebo baleríny. Na co byste se měli zaměřit, abyste vypadali co nejlépe a nevytvořili si příliš přehnaný nebo nevzhledný outfit pro každodenní nošení, rande nebo do práce?

Oblečte se stylově!

Pokud jde o nošení červených jehlových podpatků, je důležité mít na paměti, že zbytek Vašeho outfitu je dvojnásob důležitý. Jde především o to, abyste se oblékali stylově, aniž byste působili příliš vulgárně. Dobrou volbou jsou proto maxi nebo midi šaty bez hlubokého výstřihu nebo otevřených zad. Je třeba si uvědomit, že červené jehlové podpatky Wojas samy o sobě dodávají celé stylizaci styl a sex-appeal, a proto přidání odvážných prvků do celého outfitu může způsobit opačný efekt, než jaký byl zamýšlen.

Červené jehlové podpatky budou vypadat skvěle jak k malým černým šatům, tak k jednoduchým kalhotám nebo džínům. Lze je kombinovat téměř s jakýmkoli typem oblečení: krvavé jehlové podpatky dodají sexy nádech téměř každé stylizaci!

Pokud jde o barvy, můžeme zvolit klasiku, jako je černá barva, a také kontrast. Pozor však na další vzory: květinové a jiné. Kombinace červených jehlových podpatků a nápadného vzoru může působit nechtěným kýčovitým dojmem.

Jaké doplňky nosit k červeným jehlovým podpatkům?

Červené jehlové podpatky vypadají skvěle s klasickými doplňky. Dámská kabelka velká se bude hodit do města i do práce: je prostorná a estetická a skvěle se hodí k červeným jehlovým podpatkům. Pokud jde o šperky, vyplatí se zvolit bezpečnou klasiku. Jemné zlaté nebo stříbrné náušnice a řetízek budou určitě vypadat skvěle.

Červené jehlové podpatky mohou být okouzlujícím doplňkem Vašeho outfitu a v kombinaci se zbytkem oblečení vytvoří opravdu sexy stylizaci. Je to kus šatníku, který by rozhodně neměl chybět v žádné skříni!

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share