- Reklama -

Bydlete stylově a v samotném centru Prahy

Author

Categories

Milujete Prahu, ale bydlení v rušném centu města není nic pro vás? Máme pro vás skvělé řešení. Na pražském Žižkově vznikají nové bytové domy, které si zamilujete. Nevěříte? Pokračujte ve čtení a dozvíte se, o jaký projekt se jedná a co od něj můžete očekávat.

Centrum města na dosah ruky

Domníváte se, že bydlet v blízkosti přírody a zároveň v centru města je nereálná romantická představa? Prodej bytů na Praze 3 vás vyvede z omylu. Tyto byty se totiž nachází v blízkosti parku Židovské pece, který je vzdálený od centra města, co by kamenem dohodil. A jejich prodej byl již zahájen. Pokud vás zajímá, jak budou byty vypadat, prohlédněte si vizualizaci projektu, ať víte, co očekávat.

Rezidence u parku

Rezidence Byty u parku nabízí jak stylové a moderní bydlení, tak zároveň bydlení, které je funkční a nachází se v blízkosti přírody. Od samotných domovních dveří trvá cesta na nejbližší tramvajovou či autobusovou zastávku jen pár minut. To znamená, že cesta do obchodu i za kulturou vám zabere jen několik málo minut. A kdykoli zatoužíte po kontaktu s přírodou, stačí se vydat na procházku do nedalekého parku, podle něhož je i celý projekt pojmenován.

Neváhejte s nákupem

Položení základního kamene proběhlo v roce 2020, nyní se projekt nachází ve stádiu hrubé stavby – a v roce 2022 budou všechny byty připravené k nastěhování. Pokud tedy přemýšlíte o novém bydlení a vždy jste si přáli bydlet v centru hlavního města, nadešel čas splnit si své sny.

Rezidence Byty u parku nabízí moderní bydlení v centru Prahy, které v sobě spojuje výhody bydlení na vesnici a zároveň nabízí všechny vymoženosti bydlení ve velkoměstě. Díky tomu se jedná o skvělé bydlení pro všechny: zamilují si ho rodiny s dětmi, důchodci i čerství absolventi, co milují život ve víru velkoměsta.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share