- Reklama -

Bydlení v novostavbě hned po podpisu smlouvy? Na Vackově se právě dokončují byty!

Author

Categories

Koupit byt v metropoli v novostavbě a po podpisu smlouvy začít plánovat stěhování? To není omyl ani sen, ale realita bytového projektu Byty na Vackově, který je v této chvíli těsně před svým dokončením a kolaudace je naplánována na rok 2021. Bydlet tak můžete takřka okamžitě, nadto ve velmi lukrativní pražské lokalitě horního Žižkova s parkem hned za rohem. Co víc si přát?

Posledních několik bytů

Bytový projekt Na Vackově se sestává z 5 objektů s 347 bytovými jednotkami, které se nacházejí na lukrativní adrese v ulici Malešická. V současné chvíli jsou byty na prodej v Praze 3 pouze s dispozičním řešením 3+kk nebo 4+kk, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo zájemce, kteří chtějí velký byt pro kombinaci bydlení a domácí oddělené kanceláře.

Všechny byty umožňují posezení na balkoně nebo lodžii a jsou včetně sklepní kóje pro uskladnění sezónních věcí nebo sportovního náčiní.

Ideální lokalita v metropoli

Oblast horního Žižkova, kde se Vackov nachází, je velmi lukrativní lokalitou vzhledem ke své dostupnosti městskou hromadnou dopravou, ale také blízkému parku Židovské pece nabízející volnočasové vyžití. Kde jinde v metropoli naleznete místo, kam můžete během několika málo minut uniknout ze svého bydliště a zabruslit si na kolečkových bruslích nebo zajezdit na kole? Navíc je v okolí veškerá sociální a občanská vybavenost, včetně školy a školky, zdravotnického zařízení nebo obchodů.

Žižkov žije

Bydlení v Praze na Žižkově znamená nepřestat žít, protože kromě sportovního vyžití a procházek v mnoha místních parcích nabízí také nepřeberné možnosti kulturních aktivit. Žižkov je domovem mnoha divadelních scén, mimo jiné Žižkovského divadla Járy Cimrmana, tanečního divadla Ponec nebo multižánrového Paláce Akropolis. V letních měsících můžete zajít na Hvězdné léto pod Žižkovskou věží nebo se zúčastnit některého z mnoha festivalů či koncertů.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share