- Reklama -

Briliantové prsteny nejen pro výjimečné příležitosti. Vyberte si ten svůj!

Author

Categories

Asi není potřeba nijak zvlášť představovat brilianty. Jsou to nejčastěji diamanty s kulatým briliantovým brusem, ale mohou to být i jiné drahé kameny, které jsou vybroušeny do tohoto exkluzivního tvaru. Díky internetovým klenotnictvím se v posledních letech výrazně zvýšila dostupnost těchto šperků a můžete si je pořídit v různých cenových relacích. Nosit tak briliantový prsten už nemusí být pouhým snem.

Jste zamilovaní?

Cena šperku se hodně odvíjí nejen od použitého drahého kamene, ale také od velikosti a čistoty kamenů a od jejich množství. Do kvalitnějších a dražších briliantových šperků nejčastěji investujeme v souvislosti s výjimečnými životními událostmi a milníky. Mezi takové patří nepochybně svatba. Briliantové zásnubní prsteny se tak těší vysoké popularitě. Jsou ideálním šperkem, který ukáže pevnost vaší lásky. Na takové prsteny se často nahlíží i jako na investici a zákazníci mají tendenci za ně zaplatit více.


Redakce radí, vyzkoušejte také: svatební oznámení minimal.


Šperky pro každý den

Jak jsme ale již nastínili v úvodu, nemusíte prsteny z briliantů nebo jiné šperky vztahovat pouze k výjimečným událostem. Vybírejte briliantové šperky z široké nabídky provedení a vzorů. Je to jen na vás, jaký šperk vás osloví. Populární jsou kromě prstenů zejména:

  • Náušnice
  • Náramky
  • Přívěsky a náhrdelníky

Prsteny jsou klasika, ale žena může podtrhnout svou krásu i díky ozdobě na různých částech těla. Náušnice můžete vybírat v decentnějších i výraznějších variantách, to samé platí pro náramky. Velmi populární je kombinovat více jednodušších náramků na jedné ruce. Náhrdelníky jsou skvělé pro společenské události nebo na večeři s přítelem nebo manželem do dobré restaurace. Přívěsky pak mohou mít jednodušší a nenápadnější podobu ideální k všednímu nošení každý den. Jak tedy vidíte, možností je celá řada a šperky vždy dokáží vkusně doplnit vaši osobnost.

- Komerční sdělení -az hobby

Author

Share